Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érzett vki hasonlót a szülés...

Érzett vki hasonlót a szülés beindulása előtt?

Figyelt kérdés
Végre befordult, péntekre vagyok kiírva. A nyákdugó egy hete távozik, ma is jött egy adag. Egész nap sokat keményedek, érzem a derekamat, fáj a hasam de inkább lent a hasfalam (?), és olyan belső lázat érzek, mem tudom jobban leírni, mintha minden porcikám fájna és rettentő álmosság van rajtam. Olyan furcsa a közérzetem. Lehet ebből holnap baba? Holnap lesz a névnapom, és olyan jó lenne ha elindulna kifelé. :)
2013. máj. 14. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy még ma éjszaka.:)

Sok sikert és könnyű szülést.:)

2013. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:) de jó lenne! Csak pár órát alhassak előtte!
2013. máj. 14. 21:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor húzz bele.:) Gyorsan keveset.:)

Nekem is a derekam fájt csak,mikor megindult és egész nap nyugtalan voltam,nevettem..:D

2013. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Aludtam max egy órát azt is félálomban, vagy amolyan ébet alvással, mert úgy mozog, hogy nem tudok aludni. Totál pörög. Nem is értem mit csinál. Mellette meg keményedek.
2013. máj. 15. 00:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy délutánra elinduljon kifelé a kicsi. Legszebb névnapi ajándék! Még ha pár nappal utána is születik meg... Boldog névnapot! :)

És vigyázz magatokra!

Majd írj:)

2013. máj. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mindenképp megírom ha van vm fejlemény. Aludni nem hagy, remélem most helyezkedik-készülődik, mert ilyenkor aludni szoktunk már.

2013. máj. 15. 00:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi újság, kedves Kérdező? Hogy telt az éjszakád?:)
2013. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?:)
2013. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fél kettőig bulizott, aztán valahogy elaludtam. A helyzet változatlan, keményedek, szúr-nyom a hasam, a nyákdugó folyamatosan távozik. Nem hiszem, hogy ma kibújik. :(
2013. máj. 15. 13:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Az még nem olyan biztos.:)

Egy pillanat alatt változhat a helyzet.:)

2013. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!