Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Januárban császárral kell...

Januárban császárral kell szülnöm, szemprobléma miatt. Ilyenkor is hagyják vajúdni a kismamát? És hagyják, hogy elfollyon a magzatvíz? Tapasztalatlan vagyok.

Figyelt kérdés
?
2009. okt. 2. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy programozott császár. Megbeszéltek majd a dokiddal egy időpontot, valszeg előző nap kell majd befeküdnöd, és másnap megcsászároznak. Nincs vajúdás és burokrepesztés se. Sok boldogságot és jó egészséget a picinek és neked is!
2009. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Engem is császároztak,ha nem zavaros a magzat vized,és minden o.k.Nem indítják be a szülést.Én egy hét késéssel szültem,éscsütörtök délelőttől szombat délig vajudtam,de csak a péntek éjszaka volt vészes,Ha nem csinálnak NST-t csütörtökön nem is tudtam volna hogy fájásaim vannak.Pénteken este,és szombst reggel vizsgált meg a doki,Pénteken minden o.k.volt sima szülésnek indult,de szombaton reggelre sem ékelődött be rendesen,ezért kellett császározni.Ha epidurálist kapsz ne kellj fel és ne ülj fel 24 óráig.Sok sikert.
2009. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!bocsi ezt hogy érted hogy szemprobléma miatt császároznak?mi a probléma ami miatt császározni kell?
2009. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!