Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi baj lehet belőle, ha...

Mi baj lehet belőle, ha szülés után 1 héttel szexelek gumiban?

Figyelt kérdés
Gátmetszésem nincs.
2013. máj. 19. 21:25
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Nagyon enyhe a vérzésem már.
2013. máj. 19. 21:54
 12/37 anonim ***** válasza:
77%

Még akkor is van vérzés, tehát a sebed még gyógyul, váladékozik, nincs összeforrva. Én nem bolygatnám orgazmussal és behatolós aktussal.

Mi nem mondhatjuk meg, hogy mit tegyél, bár én biztos nem tenném...

2013. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%
Mi megvártuk. Én is veszélyeztetett terhes voltam, terhesség alatt nem is nagyon lett volna hozzá igazán. Szülés után 3 héttől már nagyon:) De kivártuk, hogy a doki is rábólintson. Ha már szegény férjem szenvedett hónapokig (na jó azért volt más) akkor én is kibírtam. Szerintem várjatok.
2013. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
91%

A gumi ilyen esetben nem sokat ér.

Ugyanis nem kívülről kapsz fertőzést, hanem a hüvelyedből tuszkolod fel.

A női hüvely nem steril, tele van baktériumokkal. Nem épp szerencsés a friss sérülésre felnyomkodni a szexszelőket ...

Az orvosok nem azért mondanak 6 hetet, hogy a frissen szült kívánós kismamikkal jól kicsesszenek, hanem mert fontos és kell. Ennyi.

2013. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegelni érdemes , szerintem. Én mindig mérlegelek, mielőtt cselekszem, főleg, ha ilyen fontos dolgokról van szó. A józan észre kell hallgatni:


Baj lehet abból, ha csináljátok? Megeshet, igen, hogy a sebeket irritálja, felszakadnak újra, fertőzésveszélyes (mert a gumi nem steril, messze van attól, csak a spermiumokat nem engedi be, ennyi a szerepe)... stb.


Baj lehet abból, ha nem csináljátok? Nem. Vannak más alternatívák is, a férjednek örömet tudsz okozni, saját önuralmad pedig fejlődik. Ettől nem lesz baja senkinek.


Végeredményben én várnék. Mert ez nem jár kockázattal.

2013. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
A méhlepény leválása után egy seb marad a helyén a méh belső falán. Ahogyan húzódik össze a méhed, kb. 6 hét alatt úgy ez a seb is begyógyul. Erre is kell többek között a 6 hét. Ne kockáztassatok, a férjed is megérthetné hogy veszélyes most szeretkezni. Gondolom miatta szeretnéd, vannak ilyen férfiak akik ilyen önzőek.
2013. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
77%
hívd fel az orvosod, majd jól leoszt és nézhetsz mint vak a nagyvilágban. Hihetetlen milyen buta emberek léteznek , nem bírod ki , az állatoknak vannak ösztönei de néhányan hasonlítanak, sőt rosszabbak... bocs h így felhúzom magam de a hülyeség felidegel!
2013. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Behatolás nélkül miért nem jó?
2013. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Kivételesen nem azzal jövök mert a fertőzés. Tegyük fel, hogy épp megúszod. De teszem azt azzal, hogy leterheled a méhtartó szalagjaid, amik most zsugorodnak vissza és begyűjtesz egy frankó méhsülyedést? Előre esik a méhed a hüvelybe. Akár erre szükséged van?

6hetet fél lábon is ki lehet bírni.

2013. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
14%

Ha nincs gatseb ovszerrel lehet szexelni ha kivanod nyugodtan de nem hiszem jol fog esni a huvely tag a redoi kisimulva minden nagy es bo semmit nem fogsz erezni.

Inkabb petting behatolas nelkuli szex.

Valoszinleg a huvelyed a hormonoktol szaraz ez is nagyon kellemetlen lehet.

Orgazmus barmikor lehet egyatalan nem art a mehnek sot jol osszehuzodik tole ami segiti a gyogyulast.

De csak ovszerrel mert a szules utan 10 nappal mar lehetseges peteeres igy azonnal teherbe eshetsz a gyerekagyban volt mar ra pelda a 6 hetes vizsgalaton gratulalhattam a kismamanak elsirta magat szegeny.

En mindig ugy ajanlom ha mar nem verzik a kismama mehet a szex ez kb 4-6 het de csaszar utan akar 3 hettel is befejezodhet a gyerekagyi folyas. Verzes eseten ovszerrel a gatseb eseten ha mar a varratok kisestek es felszivodtak akkor lehet de csak akkor ha mar nem faj huz szur a dolog.

(szuleszno)

2013. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!