Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek nagy babájuk lett,...

Akiknek nagy babájuk lett, felszántotta rendesen odalenn? 4 hete szültem és még mindig alig bírók menni (. )?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkora lett a baba?
2013. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
4kiló 20deka, 37cm fejkörméret
2013. máj. 27. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem nem volt semmi probléma 4050g és 57 cm volt a babám,hazajöttünk a kórházból már másnap bicigliztem.
2013. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

4400 grammos volt a kisfiam 36 volt a fejmérete. Nem repedtem belül sehol, nagy gátmetszésem volt. 4-5 hétig én is alig bírtam mozogni aztán napról napra jobb lett.

Kitartás nemsokára jobb és könnyebb lesz.

2013. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 3 hete szültem, 4200 g, 36 cm fej. Sokkal kevésbé viselt meg mint az első szülésem (3800 g, 34 cm fej). Ugyan az sem "szántott fel" (1 cm vágás volt, most 3 cm repedés, de csak felszíni, bőrsérülés tulajdonképpen), de utána hetekig csak vánszorogtam és mindenem fájt derék és comb közt. Most meg semmi bajom, már szülés utáni nap mondtam, hogy simán hazamennék, mert nem érzem úgy mintha szültem volna. Ja, első szülésem elejétől a végéig 10 óra volt, a mostani kevesebb mint 2 óra, lehet ez is számít a felépülésnél, nem tudom.
2013. máj. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,

4000gr, 55cm-rel született a lánykám. Volt gátmetszés, de nagyon hamar gyógyult, már másnap törökülésben ültem az ágyon, és a járkálás sem okozott problémát.

Kitartást kívánok!!

2013. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Ugyértem a szántást hogy a gátam fáj még azért még szisszenek ha leülök... nem tudom meddig lesz így még...
2013. máj. 27. 17:59
 8/10 A kérdező kommentje:
A varrást meg sem éreztem, azthittem nem lesz ilyen sokáig tartó a felépülésem.
2013. máj. 27. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem volt nagy a lányom, de a könyöke az arca elott volt, így végigszántott mindent. A méhszájam szét repedt, a hüvelyfalamat is varrni kellett, plusz a gátmetszés helye. De nekem a gátmetszés helye fájt csak, a többit nem is éreztem. Ha nem mondja a doki, nem is tudok róla. De a gátmetszés helyét nagyon sokáig éreztem, időjárásra is elég sokáig érzékeny volt.
2013. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: az elsőnél nekem is sokáig érzékeny volt a gátam, nem tudom pontosan meddig, a 6 hét leteltekor már biztos, hogy nem fájt.
2013. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!