Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote II Tóth Anna (Panni)...

Sote II Tóth Anna (Panni) szülésznőről kérnék véleményeket. Milyen volt, végig bent van stb?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Múlt héten találkoztam vele, de csak futólag. Határozott, de kedves nő, jó benyomást tett. Most elég sokat vizsgáztat, én nem nagyon tudtam vele időpontot egyeztetni, de jó későn is jelentkeztem nála. Jókat hallottam róla, a terhespatológián mellettem fekvő kismamához többször is bejött, tájékoztatta, hogy mi van.
2013. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az elmúlt 7 év alatt 3 gyereket szültem nála! Ha lenne még akkor is őt választanám. Kedves, de nagyon határozott, a szülőszobán egy csepp félelmem nem volt, áradt belőle a magabiztosság - még mikor kisebb gond volt akkor is! Én az egyik legjobb szülésznőnek tartom.

Nincs bent végig, hagy a pároddal vagy a kísérőddel lenni, de ha szükség van rá rögtön megy. Persze ha azt szeretnéd, hogy ott legyen akkor ott lesz. Nekem így pont jó volt, tulajdonképpen a párommal kettesben voltunk, csak akkor jött, mikor "valami volt", pl. megnézte hogy állunk, vagy javasolta a sétát, labdát, kádat.... Én szerencsére egyikkel sem vajúdtam sokat, a leghosszabb 3 óra volt, de talán ezt neki is köszönhetem.

Szülés után nem sokkal el akarták a csecsemősök vinni a fiamat, nem engedte.

A gyerekágyban is többször meglátogatott.

Az utolsó hetekben bármikor hívhattam, hülye kérdés sosem volt, mindenre kedvesen és türelmesen válaszolt. Ctg-t is intézett nekem, egy szóval nagyon megkönnyítette az utolsó heteimet.

Én csak ajánlani tudom! :)

2013. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!