Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A pécsi kórházban megfulladt...

A pécsi kórházban megfulladt babát végül hogyan vették ki az anyukából?

Figyelt kérdés
Rosszul hangzik, tudom, morbid meg minden..de engem érdekel. :S
2013. máj. 29. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem hallottam a sztoriról..

mi történt?

amúgy gondolom császárral.mivel spontán nem igazán lett volna értelme.

2013. máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
5700 grammos baba volt, beszorult a szülőcsatornába és megfulladt. A feje kibújt, de a vállai beszorultak és így halt meg, még meglátta a napvilágot.. Császározni olyankor már nem lehet, azt olvastam valahol..
2013. máj. 29. 18:51
 3/20 anonim ***** válasza:

ja így már világos.

vszínűleg érzéstelenítették az anyuka alfelét és kivették a babát,vagy altatásban.

megvan az ilyenkor szükséges intézkedés.


ez nagyon durva.

2013. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Szia én hallattam az esetről de hogy hogy szedték ki az anyukából azt nem tudom, de érdekelne, császárral már olyankor ha kint a feje nem lehet, talán eltörték neki a vállait és úgy, bár elöbb is megtehették volna....
2013. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%
Eltörni a vállait??? Hát szerintem elég brutális módja lenne a világra segítésnek, hogy eltörik szerencsétlennek a vállait...Gondolj már bele egy újszülöttnek? Persze, még mindig jobb mintha megfulladna, de nem gondolnám, hogy bármit is segítene...
2013. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom de te milyen más módot látsz arra hogy kiszedjék a babát ha már segíteni nem tudtak rajta.
2013. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%
Amint a hármas válaszoló írt nekem sokkal kegyesebbnek és reálisabbnak tűnik mint az, hogy eltörik a csontjait...
2013. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
A kulccsontot szokták eltörni. De ha úgy sem jön ki akkor feldarabolják(ha már tutira nem lehet megmenteni)
2013. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Ezt honnan tudod ilyen biztosan??? Még sosem hallottam ilyesmit...
2013. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
50%
Pedig biztos hogy így van az elérzéstelenítik az alfelét azért se stimmel mert akkor ezt közben is megtehették volna, nyilván a csontos szülőcsatornán nem fért ki a baba teste válla csontos váza... én is azt gondolom hogy össze kell vhogy törni ilyenkor szegényt bármennyire is morbidan hangzik, anyuka csontos medence meg szeméremcsontjánál amúgy hogyan jönne ki??
2013. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!