Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecen-Kenézy: Mostanában...

Debrecen-Kenézy: Mostanában tényleg beviszik a babákat minden szobába?

Figyelt kérdés
Pár hónapos babák anyukái mesélték, hogy nem babás szobát kértek, mégis bevitték nekik a babát nappal. Én 1,5 éve szültem és hiába kértem babás szobát, nem oda vittek, hanem a nőgyógyászati osztályon 6 ágyasba. Sőt, a baba születése után csak 12 órával később hozták be először. A babának nem volt semmi baja, én viszont szülés után műtőbe kerültem. Lehet, hogy ezért?

2013. máj. 31. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos a műtét miatt volt.
2013. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én idén szültem ott.

Teljesen fel lett újjítva.Már nincs külön babás vagy nem babás szoba.Egységes 2 ágyas szobák vannak,és mindenkivel ott lehet a baba nappal.Éjszakára viszik csak el.Illetve ha te akarod,akkor nappal is beadhatod a csecsemősöknek.

2013. máj. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kenézybe fogsz szülni?

Mikor?

2013. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is a Kenézyben fogok szülni, júli végén, ha minden igaz.
2013. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én júli közepén!
2013. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam! Mind 2 ágyas? Köszönöm a gyors választ!
2013. máj. 31. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen a legtöbb 2 ágyas,van pár 1 ágyas is.
2013. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen,ket agyas es van par egy agyas. A hat agyasba altalaba ha sokan vannak es fent nem fernek,a kisebbseget teszik...a csecsemosokre figyeljetek, a latszat csal...egy idosebb sargas haju, es egy masik idos szemuveges a legaranyosabb. A tobbi csak kifele, vagy arra sem.

ha valami erdekel titeket, inkabb privit irjatok :)

2013. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sziasztok!kérdező,de jó,hogy feltetted ezt a kérdést :) án három éve szűltem ott,és még akkor is külön volt a babás és külön a nem babás szoba.én a nem babásba kerűltem,mert a babás tele volt és a nem babás 6 ágyas volt.jó tudni,hogy változott a helyzet és már átlag 2 ágyasak a szobák.képzeljétek (igaz ez nem ide tartozik) de az egyik szobatársamtól 5 ezer forintot loptak ki a táskájából a szekrényből :/ azért volt nála annyi pénz,mert a nővérnek akarta oda adni. mivel 6-an voltunk egy szobában ,így persze hogy nem lett meg (tipp az volt ki lehetett) de hát az ilyen veszett fejsze nyele... na mindegy az lenne a lényege a mondandómnak,hogy egy 2 ágyasban csak nem fordul elő ilyesmi.
2013. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!