Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevállaljam? Már van két...

Bevállaljam? Már van két gyermekem, mindkettő császáros lett. Szeretnék még egy babát de nem tudom lehet-e. Nem túl veszélyes már a 3. császár? Egyébként az 1. magas vérnyomás miatt lett, a 2. pedig fenyegető hegszétválás miatt (de nem vált szét).

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden eset más és más orvossal kell konzultálni.
2013. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Többorvossal is beszélj. Az egyik rögtön nemet mond, a másik esetleg vállalja a terhesgondozásodat. Nekem van olyan ismerősöm, akinek 3 császáros gyereke van. A harmadiknál nagyobb odafigyelés kellett, de nem volt semmi gond. Ha budapesti vagy és nem találsz dokit, írj privit.
2013. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet 3 császár mindenképpen! Az még teljesen jó. Igazából az a kérdés, hogy mennyi idő telt el az utolsó szülésed óta.
2013. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
orvossal beszélj erről, azt hallani,hogy simán lehet 3 császár, de pl nekem is és a szobatársamnak is azt mondta az orvos a második császár után ,hogy többet ne vállaljunk!
2013. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kolléganőmnek 3 császárja volt úgyhogy lehetséges,de mindenképpen konzultálj több orvossal.
2013. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne legyen szempont, hogy kinek hány császárja volt már. Csak és kizárólag a saját orvosod tudhatja, hogy elbír-e a szervezeted még egy császárt. A többi orvos csak "vaktában" tapogatózik, hiszen nem tudják, hogy állnak a hegeid. Ha elvállal egy új orvos, semmi garancia nincs a biztonságra. Jól mondták előttem, van, akinek többet kibír a szervezete, más meg ott marad a műtőasztalon.


Egy 4 császáros anyuka

2013. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pár héten belül meglesz a harmadik császár. Orvos szerint minden rendben, bár nekem sok idő telt el a császárok között (4 év az első és a második között, most pedig 12 és 8 év telik el). Szerintem orvossal konzultálva nyugodtan bevállalhatsz három császárt:) Üdv, 34 hkm
2013. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!