Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben lehet természetese...

Debrecenben lehet természetesen, gátvédelmmel, oxi, eda nélkül szülni, ill. olyan pozícióban, ahogy én akarok?

Figyelt kérdés

Első babám hagyományos szülőágyon lett, kipréselték belőlem, a hüvelyemet belülről kellett 6 centi mélyen összefoltozni, plusz gátmetszés. Műszakváltás volt, gyorsan le akarták tudni a dolgot, oxival burokrepesztés után 2 óra alatt nem lett, de a testem nem tudott ilyen sebesen tágulni. Másfél évig folyamatosan bepisiltem, tág lettem, műtét lett a vége. Majdnem ráment a házasságom a házasélet minőségére és hiányára. Most nem akarom ezt.


Ha felkelhettem volna, könnyebben tágulhattam volna.


Van Debrecenben olyan orvos, akinél természetesen lehet szülni? Gondolom egy kis extra juttatásért bármit. Már azon gondolkozom, hogy ha megint nem jön a baba, nem engedem, hogy hozzám érjenek - kézzel tágításra, hasra könyökölés meg egyebek, császárt kérnék. Lehetséges?


2013. jún. 5. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

ahogy írtad.jó pénzért mindent.

egyébként a klinikán tuti találsz olyan jó lelkiismeretes orvost aki segít mindenben.

pl: Juhász Alpár Gábor,Cifra Imre,Sápi Tamás.

2013. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Igen,egyértelműen találsz ilyen orvost,de a Klinikán keresd!Az előző hozzászóló válaszát kibővíteném Daragó Péter nevével-én nála szültem,maximálisan elégedett voltam,illetve a helyedben szülésznőt is fogadnék,esetleg ha gondolod,szívesen ajánlok,vannak nagyon jó ismerőseim a szülészeten.
2013. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szülésznőként én Magos Andreát ajánlom,csak nem tudom hogy dolgozik-e még,mert ebben az évben úgy tervezi otthagyja a klinikát.
2013. jún. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Czifra I.-Magos A. párossal szültem,egy álom volt. :) Bár én nem akartam felállni,de gondolom megengedték volna.Meg én kértem edát és oxit is kaptam,tudom ez nem az ,amit te elképzeltél. :) de lehet velük/vele máshogy is. :)
2013. jún. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!