Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Alsó-, felső hüvelyfal szakadá...

Alsó-, felső hüvelyfal szakadás után mikor tudtatok 'rendesen' szexelni?

Figyelt kérdés

nekem még a gátsebem is nagyon fáj

/3 hete szültem/


2013. jún. 5. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd a 6. hét után...:)
2013. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nehezen gyógyulok. Szerintem itt biztos nem lesz 6 hét múlva még semmi, de lehet, hogy azután se...:(
2013. jún. 6. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom, hogy mikor nem fájt már, de több hónap volt, az biztos. Úgy éreztem magam folyton, mintha életem elsője ismétlődött volna meg, szerintem ilyenkor szűkebbre varrják, legalábbis én úgy éreztem. Párom nem kifogásolta ;) De rendszeresen vérezgettem is hozzá.
2013. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Én 13-án szültem, és hasonló problémával küzdök. Magas hüvelyfalszakadásom volt, műtöttek is a szülés után 1,5 órával. Érdeklődnék, hogy azóta hogy vagy? Gyógyulnak a sebek? Kipróbáltátok már a szexet?
2013. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!