Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok. Kb....

16 hetes kismama vagyok. Kb. két hete esténként úgy ég a nyelőcsövem. Nem tudom mit tehetnék ellene? Érez valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Még nem volt ilyen szerencsére, de a gyomorsavtól van ha jól tudom. Rennei-t lehet szedni terhesség alatt, az segít. Remélem tudok segíteni de majd írnak tapasztaltabb kismamák. :)

Sok boldogságot!

17 hetes km

2009. ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem menj el a körzeti orvosodhoz. A gyomrod nem szokott fájni? Ugyanis szerintem sok a gyomorsavad, ami feljön és marja a nyelőcsövet. És azért főleg este, mivel akkor vízszintes helyzetben fekszel és a sav könnyebben feltud jönni a gyomorszájon keresztül.

Szerintem ír majd fel valami savkötőt, illetve ne nagyon egyél-igyál olyan dolgokat, ami sok savat csinál: alma, citrom, paprika, paradicsom, stb.. Ja és lefekvés előtt igyál meg egy nagy pohár tejet, annak savkötő hatása van.

2009. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden nap érzem. :)

Nekem a doki a kefírt ajánlotta, ami nagyon gyorsan hat és még egészséges is.


Boldog babavárást!

32 hetes ikres kismama

2009. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ettől szenvedek. Nagyon rossz. Én minden este lefekvés elött renniet szopogatok és annyi párnát teszek a fejem alá amennyit csak tudok. Így tudok alukálni. Próbáld ki.

boldog babavárást

2009. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy ha nagy a haja a Manónak, akkor ég a nyelőcső.

Bár 16 hetesen nem tudom mennyire lehet már aktuális.

2009. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Boldog babavárást mindenkinek!
2009. ápr. 30. 09:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! A Rennie-t szedd, az nagyon jó amit kismamák is szedhetnek, mert magnézium is van benne. Nekem bevált, több hónapon keresztül ezt vettem 38hetes
2009. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt elég sokáig ilyen a terhesség alatt.A rennie-t nem szeretem az íze miatt ezért nekem háztartási kekszet javasolt a körzeti orvos.2 hós baba anyukája
2009. ápr. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Medvehagyma,14 napot alkoholban(vodka pl.) erlelni,par csppet vizben meginni,a vilag osszes Rennie-et felulmulja,a kerdes hogy be tudod e szerezni.En olyan helyen lakom ahol piacon vettem.Nezz utana a neten.
2009. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!