Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok,...

28 hetes kismama vagyok, esténként már kezdek vizesedni. Az orvosom szerint korai. Hallottatok már a petrezselymes túró golyócskákról?

Figyelt kérdés
Állítólag jó vízhajtó,de csak nagyon minimáis mennyiségben szabad fogyasztani.Tudja valaki az elkészítés arányait és hogy naponta mennyit szabad enni?Mekkorára kell gyúrni?
2008. dec. 8. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam róla, viszont már itt hallottam olyanról, hogy petrezselyemből még teát is készítettek, illetve sószegényen kell étkezni, mert a só megköti a vizet, és az most ugye nem ajánlatos. A saját véleményem egyébként az, hogy nem valószínű, hogy az arányok olyan fontosak. Szerintem annyi petrezselymet tegyél bele, amennyi jólesik evéskor. Szerintem annyira ne kell porciózni.

Az orvosod véleményével meg nem értek egyet.

2008. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!