Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok és...

14 hetes kismama vagyok és esténként, elalvás előtt mintha éreznék valami csiklandós érzést a hasamban. Azt hallottam h iylen korán még nem lehet érezni főleg az első terhességnél, de lehetséges h a babát érzem?!?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet érezni. Én is ilyen idősen éreztem először, a következő babáimat meg még előbb. Igen, valószínűleg a pici jelentkezik :)
2009. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 16 hetesen éreztem legelőször:) azért is reális, hogy a babát érzed, mert amikor a kismama lepihen, a minike akkor aktivizálja magát:)
2009. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen ez szokásuk...mikor pihennél, akkor ők táncolnak, fociznak...vagy ki tudja mit, de izegnek-mozognak.

Érezheted :)

2009. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!csodálatos mégis félelmetes:D
2009. okt. 8. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 14 hetesen éreztem először, mintha simogatna belülről. Zenét hallgattam éppen és hanyatt feküdtem.

Aztán 16. héttől majdnem minden nap jelentkezik, főleg az esti pihi alatt. De napközben is éreztem már munka közben (ülő munka). Olyan, mintha belülről egy libatollal simogatna, csikizne. Tök fura. Rúgás csak egyszer volt, vasárnap éjjel mikor arra ébredtem, hogy hason alszom, na az nem tetszett neki (álmomban fordultam úgy).

18 hetes km.

Ja, engem is megmosolygott a védőnő, hogy még korai, de én tudom, hogy Ő az. Ez ugyanis egy teljesen új érzés (a bélmozgástól teljesen más).

2009. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!