Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem fájt a szülés utáni...

Ha nem fájt a szülés utáni első együttlét, akkor az azt jelenti, hogy nagyon tág vagyok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, szerintem csak szerencsed volt.

En is tag voltam jo par hetig megis fajt.

Ferjed mit mondott mennyire voltal tagabb mint maskor? Bocsi a kerdesert/kifejezesert.

2013. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire volt őszinte és mennyire akart engem megnyugtatni. Azt mondta, hogy mivel óvszert használtunk, ezért egyébként sem érzett annyira mindent, de hozzátette, hogy szerinte nem vagyok tágabb. Aztán később amikor még forszíroztam azt mondta, hogy biztos leszek még szűkebb is.
2013. jún. 11. 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Végezd az intim tornát! Én egy évvel a szülés után még mindig nagyon tág voltam. Csak vártam a sültgalambot, hogy magától helyrejönnek a belső izmok...sajnos nem jöttek maguktól helyre.
2013. jún. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És elég annyi, hogy megfeszítem-elengedem vagy valami speckó torna kell?
2013. jún. 11. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem első után nem fájt, pedig ugyanolyan vagyok mint voltam.
2013. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a Kriston féle intim tornát csináltam. Nem mindegy, hogy milyen pozícióban feszítesz-engedsz és hányszor, milyen hosszan...

A leghatékonyabban a pisilésnél lehet gyakorolni. Úgy, hogy nem engeded ki a vizeletet egyszerre, hanem csak cseppenként. Szorítod-engedsz pár cseppet-szorítod-engedsz...

Olvass utána!

Álló helyzetben ne csináld!

2013. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Kriston intimtorna nagyon jó, de pont, hogy a pisilésnél nem szabad szorítgatni!!! Én megvettem az oktató dvd-t, nekem az segített!
2013. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek!
2013. jún. 11. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!