Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ne vegyétek tolakodásnak, de...

Ne vegyétek tolakodásnak, de milyen volt az első együttlét a párotokkal a szülés után?

Figyelt kérdés
Nagyon várom,hogy újra együtt legyünk,de félek,hogy fájni fog és őszintén bevallom,nem érzem magam kívánatosnak,így fogalmam sincs,hogy hogy fog ez újra menni nekem. Vesz.terhes voltam,így vagy 8 hónap kimaradt,meg most ez a hat hét ... Belenézek a tükörbe és nem azt látom,amit szeretnék,így nincs magabiztosság,nincs önbizalom. Ti hogy tudtatok túllépni ezen?
2012. okt. 30. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jó volt, de biztosan függ a szülés módjától, komplikációktól és a szülés óta eltelt időtől is.
2012. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nehéz egy nőnek, ha a párja is "megerősíti" abban, h nem tetszik, amit lát. Engem is zavart a túlsúlyom, de tudtam, h előbb vagy utóbb vissza fog rázódni minden, és a férjem meg +15 kg-mal is szorgalmazta az együttlétet :) Visszatérve a kérdésre, az első együttlét nem volt frenetikus, mert fájt még (szülés után 6. hét végefelé); de azután szépen belejöttünk újra :)
2012. okt. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül ezzel a gondolattal. Én 72 kg voltam terhesség előtt, 105 kg-val szültem (szent ég, hogy néztem ki), 93 kg-val jöttem ki a kórházból.

6 hét után 81 kg voltam, hatalmas kinyúlt bőr... Nekem borzasztó volt, a férjem pedig úgy simogatott, mintha még bent lett volna a baba, szeretettel. Vigasztalt, hogy majd lemegy, ne bánkódjak, mégsem jött meg a kedvem huncutkodni.

3 hónapos volt a kisfiúnk, mikor megtörtént, nekem nem fájt, de kellemetlen volt (akárcsak az első félévben végig, de ahogy visszanyertem az önbizalmam és régi súlyom, ez hirtelen megváltozott).

2012. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gabszem ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt vagy fél évig , de nagyon sokat varrtak belül is sajnos. Ha a párod szeret, akkor nem fog foglalkozni a külsőddel, mert elfogadja, hogy szülés után a nő teste megváltozik.
2012. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A külsőmmel nekem nem volt bajom... vagyis hazudok, mert mindig is volt, szóval nekem épp az a bajom, hogy nagyon vékony vagyok. Szülés után is az maradtam, de már nem foglalkoztat ez szex közben. Viszont az első együttlétünk nem volt túl jó... nekem még fájt alapból a nemi szervem és a gondolattól is kirázott a hideg, hogy oda valami bemenjen, ahonnan nemrég egy 3 kilós csemete jött ki.

Később persze újra belerázódtam én is.

2012. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:( ő mindig mondja,hogy imád és hogy szép vagyok/jól nézek ki,de 50 kg voltam mindig is,75-re felhíztam terhesség alatt,ami akkor nem foglalkoztatott,mert pocakkal aranyos voltam,még gömbölydeden is. De most,hogy eltűnt a pocak és egy löttyedt has maradt a helyén,szétrepedt bőr,és még 15 kg plusz,így nem érzem magam kívánatosnak. Neki nincs baja,mindig azt mondja,hogy majd leadom,most ne ezzel törődjek. De én szeretnék vele együtt lenni,amint lehet,viszont ezzel a kinézettel nem tudok úgy viszonyulni hozzá az ágyban,mint régen. Értitek? Nem akarok nagyképűnek tűnni,de akkor tudtam,hogy van egy normális alakom,ez magabiztosságot adott és felszabadult tudtam lenni. Így ezt nem tudom hogy küzdhetném le,feszengeni fogok. És most,hogy írta az egyikőtök,valószínűleg fájni is fog,mert belül repedtem :(
2012. okt. 30. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok, mint te. Veszélyeztetett voltam, 3 hónap telt el, mire először együtt voltunk, fájt, pedig császárral szültem....A hormonok megváltoznak, főleg, ha valaki szoptat, a dokim javasolta, használjunk síkosítót, így jobb volt.
2012. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan, mintha a szüzességemet venné el. Sz@r volt, fájt... :S Utána jobb lett, de kellett egy kis idő. :)
2012. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fájt elég sokáig. CSászárom volt pedig. Igaz volt egy varratom a hüvelyemben is, de nem attól fájt. Talán a hormonok.
2012. nov. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!