Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem fogadott szülésznőnek...

Nem fogadott szülésznőnek elég 5. 000?

Figyelt kérdés
Igazából felrakta a katétert, infúziót, császár volt, majd utánna rám rám nézett, segített tusolni öltözni.

2013. jún. 13. 15:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem adnék.
2013. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én se adnék
2013. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tőlem semmit nem volt hajlandó elfogadni, úgyhogy én később vittem be nekik egy nagy ajándékcsomagot (mondjuk én a 3. szülésznőnél szültem, mert közben kétszer volt váltás), annak nagyon örültek.
2013. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
kapja a fizetését is...
2013. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem is fogsz vele többet találkozni abban a pár napban, amíg benn lesztek. Vigyél neki 1 üveg bort meg egy kávét, ha mindenképpen akarsz neki adni, de 5ezer az sok.
2013. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért kéne adni bármit is??? Neki ez a munkája, amiért (ha nem is magas) fizetést kap.
2013. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem semmi....
2013. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

3-as vagyok. Nem értem ezt "a miért kéne adni" hozzáállást. Nekem volt fogadott orvosom, de úgy alakult, hogy nem jutottam el addig a kórházig, hanem itt mentünk be az ügyeletre. Nem csináltam titkot belőle, hogy nem itt akartam szülni, de a szülésznők nagyon rendesek voltak velem. 24 óra múlva szültem, de állandóan jöttek, nézték a baba szívhangját, és mindent megtettek amit lehetett, hogy nekem jobb legyen. A férjem is bejöhetett. Nagyon jó szívvel gondolok rájuk, mert nekik köszönhetem, hogy a szülés ennyire pozitív élmény volt. (az utána következő kórházi bent tartózkodással ellentétben)

Persze nem "kell" nekik adni semmit, de az én lelkemnek jobb volt így, hogy adtam.:)

2013. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

szia 8 as, valami ilyesmire gondoltam én is csak hát nem volt lelki erőm leírni,

Elég 5000?

inkább keresek valami más témát:)

2013. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én adtam volna neki ennyit.,mert nagyon kedves volt velem végig megérdemelte volna,ha ő nincs akkor ki tudja hogy csinálom végig a szülést és az EDÁT is folyton adagolta belém,de mire megkerestem volna,addigra már műszakváltás volt,és míg bent voltam nem tudtam elérni így ennyiben maradt..
2013. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!