Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznőnek (nem fogadott)...

Szülésznőnek (nem fogadott) adtatok/adnátok pénzt? Ha igen, mennyit? (Budapest, Honvéd Kh. )

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam volna, de nem fogadta el, pedig műszak után is bennmaradt velem, és még a benntöltött napok alatt is bejött hozzám.

Ha figyel rád, segít, kedves, és úgy érzed, adj neki. De egy finom bonbonnak vagy egy ajándékkosárnak is tutira örülne!

2013. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. ápr. 10. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ajándékcsomagot adtam neki. Kávé, capucchino, Raffaelo volt benne. Pénzt nem adtam, mert igazából a munkaidejében volt ott, tehát.......................... tény, hogy nagyon kedves volt, de elég volt az a kiadás, amit az orvos kért. Úgy gondoltam, mivel munkaidőben a munkáját végzi, nem kell pénzzel jutalmaznom. Elég kiadása van a szülőknek a csöppség érkezése előtt és után!!
2013. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
5 ezret adtam neki. Nem volt fogadott, műszakjában végezte a dolgát, de nagyon elégedett voltam, ezért kapta.
2013. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 20ezret adtam neki. Sok (főleg, hogy a kórházi rész nálam mindössze 40 percig tartott), de ez alatt a rövid idő alatt is annyira-annyira sokat segített, hogy az elmondhatatlan. A dokival viszont nem voltam megelégedve, tulajdonképpen az ő borítékjából csoportosítottam át a pénzt...
2013. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem adtam pénzt a dokimon kívül senkinek. Amikor mentünk haza, 3 kisméretű papírszatyorba tettem egy csomag normális kávét, meg egy normális bonbont. Beadtam egyet a szülöszobára, egyet a csecsemősöknek, egyet pedig a nővéreknek. Nem volt egy nagy összeg, de jól esett, hogy adtam, és ezzel a csekélységgel ténylegesen a kedvességüket köszöntem meg.
2013. ápr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat nektek is! Akkor szerintem nálam is majd a szimpátia és a segítőkészség fog dönteni. :)
2013. ápr. 10. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs fogadott szülésznőd akkor ezzel a résszel ne foglalkozz. Munkaidőben lesz bent úgyis, nem azért, mert te megfogadtad és csak hozzád bemegy. Ha nagyon kedves, segítőkész és jófej, akkor meghálálhatod neki utólag úgy, ahogy te érzed, a fent felsoroltak mindegyike nagyon jó! Ha úgy gondolod, hogy több figyelmet szentelt neked, vagy próbálta minél jobban megkönnyíteni a dolgodat adhatsz borítékot, de akár egy doboz csokit, kávét, akármit. Olyat is szoktak, ha több szülésznő foglalkozik valakivel, mert pl. műszakváltás van közben, hogy egy kisebb csomagot adnak be, de volt aki utólag jött vissza egy nagy tálca házi sütivel/keksszel. :)


Egy szülésznő :)

2013. ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2013. ápr. 29. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!