Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem fogadott szülésznőnek...

Nem fogadott szülésznőnek elég 5. 000?

Figyelt kérdés
Igazából felrakta a katétert, infúziót, császár volt, majd utánna rám rám nézett, segített tusolni öltözni.

2013. jún. 13. 15:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen emberek miatt van hálapénz basszus, mint a kedves 8as. Esküszöm ezek nem tudják hova tenni a pénzüket. Biztos gazdag! Elrontják az orvosokat. Ez a dolguk. Nincs felfogadva már a szüléskor és nem teljesít a munkáján kívül semmit. Prsze az más ha egy orvoshoz magánrendelésre mész vagy ha megadja a számát és bármikor zaklathatod. Az már egy szolgáltatás amit meg KELL fizetni, de ez?? Öcsém azért fizet az ilyen, hogy kinyalják a seggét, mert ezt szokjta meg biztos.Úri kislány a feneke alá volt tolva minden és nem tudja hova tenni apuci pénzét!
2013. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
amikor szültem, 5 ágyas szobában jókat nevettünk, a szomszéd 1 ágyas szobában pedig halálra unta magát egy helyi nagy fejes újasszonya...de szeretett volna ott nevetgélni mivelünk...
2013. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%

11-es hogy te mekkora egy bunkó vagy!!!!

Nem fogok magyarázkodni egy ilyen gyökérnek mint te!

2013. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszi 13as!:) Ahogy elnézem te sem vagy egy kedves teremtés. A bunkó az rád is tökéletesen illik. A véleményem akkor sem változik.A hálapénzt az ilyen "ajhh hát megérdemli" asszonykák hozták be, szorult helyzetbe hozva ezzel azidióta szokással a szegényebb réteget. Mivel ugyebár oda jutottunk sajnos, hogy az orvosok elvárják a "sunyogó pénzt" és ha nem adsz akkor nem kapod meg azt sem ami járna és ez a TISZTELET és ODAFIGYELÉS. Pedig ez minden terhes nőnek és beteg embernek járna nem csak annak aki gazdad és pénzt ad!!! Hiába is magyarázom egy olyannak aki nem volt még ilyen helyzetben és csettintésre ad az orvosnak, mert hát, "de olyan kedves volt..."
2013. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám daganatos volt. Hitt egy "csodaszerben"ami nagyon drága. Csak azért nem tudtamegvenni, mert az orvosnak (aki megjegyzem csak egy szakambulanciás doki) "kellett" adni pénzt.A legtöbb beteg adott 2 hetente 5 és 10 ezret csak úgy borítékban sunyiba. Ez az orvos akit nem is neveznék annak rákos betegektől vette el a pénzt, mindezt miért?..mert volt egy barom állat aki ezt elkezdte és szokássá vált. Az is ad akinek alig van és másra kéne költenie, de nem teszi mert akkor (hiába hónapjai vannak) úgy bánnakvele, mint egy kutyával.Eztaz orvost én legszivesebben feljelenteném, de nem teszem, mert tudom, hogy fontosamunkája és halálos betegeknek segít a fájdalom enyhítésében!
2013. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Kedves" 11-es!

Hogy téged idézzelek és amiért egy bunkó gyökérnek neveztelek: "Öcsém azért fizet az ilyen, hogy kinyalják a seggét, mert ezt szokjta meg biztos.Úri kislány a feneke alá volt tolva minden és nem tudja hova tenni apuci pénzét!"

Képzeld apuci rokkantnyugdíjas és nem vagyok úri kislány. A babáért pedig nagyon sokat szenvedtünk, de neked biztos új infó, hogy van akinek nehezen jön, és már arra is rohadt sokat kell költeni, hogy legyen baba. Szóval láttam, hogy nem természetes az a bánásmód amit én az ügyeleten megkaptam.

Egészségügyben dolgozom, most nem osztanám meg veled, hogy mit, de én pont azt látom, hogy aki megtehetné és van pénze az a legsóherebb, és pont azok nem adnak.

És sajnos sok olyat is láttam amit itt írt valaki, hogy a rákos betegekkel mit csinálnak, behülyítik őket mindenféle csodaszerrel, amikor tudják, hogy nem fog rajtuk segíteni. Ez nagyon is felháborító, és őszintén sajnálom őket, hogy milyen lelketlenül kihasználják, hogy az utolsó reménysugárba is belekapaszkodnak.

Olyanokkal is találkoztam, hogy a doki ajánlott valami "csodaszert", és a beteg tőlem kérdezte meg, hogy mi a véleményem. Hát diszkréten próbáltam vele közölni, hogy ez az ő problémájára nem biztos hogy használ, és a gyógyszertárban sokkal olcsóbban beszerezhet ugyanolyan terméket. Sok doki iszonyú etikátlan, és nagyon rossz végignézni, hogy mit tesznek a betegekkel.

Neked meg kár itt ítélkezni, mert nem ismersz, nem ismered a körülményeimet. Nem vagyok az a dugjunk pénzt a doki zsebébe mindenáron típus. A szülésznőknek pedig nem pénzt adtam, hanem ajándékcsomagot, de ne sajnáld már tőlük ennyire. Ők örültek neki, én meg örültem, hogy adhattam. Engem nem érdekelt, hogy ki mit ad vagy nem ad, én így láttam jónak és kész. De a véleményed más stílusban is közölhetnéd, ha nem akarod, hogy le legyél bunkózva. Ez az apuci kicsi lánya, meg úrinő, stb. rohadtul sértő volt már ne is haragudj.

Én is ellene vagyok a hálapénznek, mert nagyon sok orvos iszonyú pofátlan. De nem a kőgazdagok szoktak adni elsősorban, ezt elhiheted.

2013. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

11-es! Igen a tisztelet és odafigyelés mindenkinek járna, ebben egyetértünk.

De hogy te honnan veszed, hogy én nem voltam még ilyen helyzetben?! Oké, rámzúdítod itt a hálapénzes sérelmeidet, csak nem éppen én vagyok a megfelelő célpont.

Amúgy örültem volna, ha nem kell magándokit fogadnom és problémamentes terhességem van. Nem azért csináltam mert nem tudtam mire költeni a pénzem, hanem mert mindent megadtam volna azért a babáért. De hát én is hiába magyarázom ezt neked, mert te sem voltál ilyen helyzetben.

És képzeld, apuci tavaly majdnem meghalt, mert a dokik csesztek észrevenni egy kétoldali tüdőgyulladást, és vérmérgezésben majdnem meghalt. Ehelyett 2 hónapig kórházban volt és szívták a gennyet a tüdejéből. Az úri kislány(=én), meg terhesen ment látogatni 60km-re a fertőző tüdőosztályra, mert nem volt biztos, hogy látom még élve. De persze nekem az a legnagyobb problémám, hogy mire költsem a pénzt... Úristen...

13-as

2013. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
11es vagyok! Én írtam a rákos anyukámról.Biztosan közrejátszik ez az utóbbi 1 év amiért ilyen vagyok az orvosokkal.Anyukámat másfél hónapja vesztettük el és bizony ebben a két évben a harc és küzdés idején láttam az egészségügy jó és rossz oldalát is. Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy az egészségügy is, mint sok más az országban el van rontva. Kevés a fizu és ez a betegeken csattan.Igenis sajnálom tőlük, mert nem én tehetek róla, hogy a sok tanulás után ennyire nincsenek megfizetve és nehogy már a beteg zsebéből (akinek ígyis van elég gondja) vegyék ki a pénzt.Ok nem kérik, de elvárják és ez ugyan az! Sajnálom amiért látatlanban ítélkeztem kérlek ne vedd magadra.Mostanában nem vagyok a toppon érzelmileg.Ne haragudj! Tulajdonképpen mindenre ugrok.Nem tettem még túl magam a megrázkódtatáson ami ért és ezen a 2 éven sem, életem legrosszabb 2 évén.:( Most lezárult és nem tudom elhinni :( Ráadásul van egy 14 hónapos kislányom, tulajdonképpen akkor tudtam meg anyukám betegségét mikor pozitív tesztem lett. Örülnöm kellett volna, de nem tudtam. Emiatt is bűntudatom van!
2013. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!