Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most pakolom a kh-i cuccomat....

Most pakolom a kh-i cuccomat. Miért kell 2 táskába pakolni? Mert majdnem minden kell már a szülöszobán, nem?

Figyelt kérdés

Pl. zuhanypapucs, száraz papucs, köntös esetleg, törcsi, betét...

Ezeken kivül úgy sincs sok dolog nálam. Szalvéta, evöeszköz alig foglal helyet. Vagy mire nem gondoltam?


2013. jún. 14. 12:06
 1/10 Kerria ***** válasza:
80%

Nálunk kellett bevinni a babának pelenkát, popsitörlőt, ezt mindenképp a kórháziba tedd...


Szülés után nekem erős vérzésem volt, így sűrűn kellett pizyamát is cserélnem (bugyi, törölköző) emiatt ebből pakolj többet és ez is a kórházi pakkba kerüljön.


Betét, Wc papír, tusfürdő, hajszárító... nekem elég sok helyet foglalt el.


Nasi, víz a szülőszobaiba...

2013. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor 2 nagyobb táska lesz a vége... :)))
2013. jún. 14. 12:15
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Egy kistáskát vittem, de nekünk szalvéta , evöeszközt betétet, hálós bugyit mind mind adtak a szülés után.


Èn egybe pakoltam, szobára kellett, 1 melegítönadrág, 2 melltartó, 2-3 poló, 3 zokni, kardigán,köntös(habár a végén nem is használtam) és pipere dolgok, de ott hajat nem mostam, így csak fogkrém, fogkefe, fésü, tusfürdö.

Szüléshez egy nyári pamut ruhát vittem be (a korház nagy polót ajánl, de ha sétálni ki kell menni az nem lett volna jó), papucsot. Zuhany papucs felesleges, nagyon jól van fertötlenítve minden, én uszodába sem viszek zuhany papucsot, soha nem kapok el semmit sem.

Ennyi.

A babának is adtak mindent, enni, inni tele volt minden, volt egy kiskonyha ahonnan vizet, teát lehetett bármikor ingyen venni...

2013. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
nálunk is kellett vinni popsitörlőt pelenkát anyagpelenkát én vittem eldobható bugyit is mert nem akartam hogy a bugyiamim csupa véresek legyenek szülés utáni betétet hazamenős ruhát a kicsinek nálunk kellett zuhany papucs is mert nem volt rendesen fertőtlenítve a zuhanyzó
2013. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Szia,


Szülőszobás táska:

zuhanypapucs, törölköző, 1 bugyi, 1 betét, zokni (én ebben vajúdtam, a papucsot nem bírtam elviselni magamon :)), hálóing (ez a kórházi helyett kell majd szülés után), fényképező - ha megvan a baba, apukája fényképezheti, ásványvíz, szőlőcukor.

Gyerekágyas táska:

köntös (télen jól jött), szárazpapucs, bugyik, betétek, babacuccok (néhény ruha, pelenka, törlőkendő), wc-papír dögivel, tisztálkodó szerek, pizsamák vagy hálóingek, pohár, evőeszközök.

Jobb egy kisebb csomag, meg egy nagyobb, mert a kicsiből hamarabb elő lehet cuccolni :)

2013. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!!!

4-es, mellényúltam, zöldet akartam, ha irsz bármit nyonom 100szor a zöldet bocsánat!!!!!!!!!

2013. jún. 14. 12:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szülőszoba táska egy nagyobb méretű sima utcai táska volt: egy kisméretű törcsi a zuhanyozáshoz, egy papucs, egy hálóing a szüléshez, egy tiszta bugyi, egy betét egy tusfürdő, zsepi és wcpapír.(a legnagyobb elem a papucs volt:)), kiskönyv, iratok, leletek.

A kh cucc: 3hálóing, 3váltás bugyi, 2cs betét, 1cs pelus, 1cs popsitörlő, 3váltás babaruha 2textil pelus, 3melegítőnaca+póló+zokni, 1köntös, 1 frottír és 3textil törcsi(alváznak), pipere.

2013. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A szülés előtt nekem úgy volt, hogy le kellettzuhanyoznom ehhez kellett papucs, törcsi, tusfürdő, hajgumi. A szülőszobába vízen és a telefonomon kívűl semmit nem vihettem. Szóval a szülőszobai csomagom ezekkel ki ismerült.

A kórháziban volt több minden. Bugyi (bőven tettem bár egyszer sem áztam át), betét (Tena), egy nagyobb és egy kisebb törcsi, köntös, kistányér, szalvéta, kiskés, kiskanál, pohár, hálóing (felesleges volt, mert adtak), fogkefe, fogkrém, mellszívó,mobiltöltő, pelus a babának, textilpelus, hazajövős ruha nekem és a babának (bár ezt később is beviheti apuka.)Ami nekem nagyon hiányzott az a kispárna és a hajszárító volt. A babának legközelebb tuti viszek cumit meg cumisüveget is.

2013. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egy nagy utazó táskát vittem.Majd a szülőszobán rájöttem miért kellett volna 2 :D


3 perces fájások között alig tudtam kiszedni a nagy táskából a zuhanyzáshoz szükséges dolgokat,a zuhanypapucsot és az ásványvizemet meg sem találtam,pedig ezek direkt oldal zsebekben voltak,de akkor ott nem néztem meg :D

Ha legközelebb szülök tuti lesz egy kistáskám a szülőszobára amiből 1 perc alatt mindent ki tudok szedni :D

2013. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is nemsokára megyek szülni, de nálunk állítólag sok mindent adnak. Babának szinte mindent, én is kapok hálóinget, betétet, törölközőt, de azért fogok vinni mindegyikből egy keveset, biztos ami biztos.
2013. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!