Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jár valaki gyulára az SZTK-ba...

Jár valaki gyulára az SZTK-ba szakrendelésre, a II. nőgyogyra? Az a szőke asszisztens nő mindig olyan pokróc?

Figyelt kérdés
Én voltam ott beutalóért és a stilusa nem éppen a legmegyerőbb. Manapság a járóbeteg ellátásban a taplóság alap követelmény?
2013. máj. 23. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Álltalában igen.
2013. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a fenti asszisztenst, de mostanában voltam egy-két sztk-s szakrendelésen (kivizsgálás, eddig kb sose jártam, szóval nekem új volt) és olyan szinten voltak bunkók, lekezelőek és pokrócok a betegirányítók és asszisztensek, hogy teljesen megdöbbentem. Az orvosok már kedvesebbek voltak kicsit, és volt egy két tényleg normális is, de mire oda eljut az ember...Szóval ez országos jelenség és mindenféle szakterületre kiterjed. Szerencsére néhány üdítő kivétel akad. Ebből élnek amúgy a magánrendelők...és az ember még örül is neki, hogy egy kis pénzért emberszámba veszik.
2013. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed a SOTE II-t takarja,vagy a II.kerületi SZTK-t?

Ha az utóbbira,nekem is csak rossz tapasztalatom van...Bunkók,lekezelőek,egy kérdésre sem tudnak normálisan választ adni..

Az előbbi klinikát pedig nem ismerem

2013. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!