Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sote II. felújításról van...

Sote II. felújításról van valakinek infój? Mikor adják át? Milyen az ideiglenes Tömő u-i gyerekágyas részleg?

Figyelt kérdés

#szülészet #sote felújítás #Tömő u.
2013. jún. 19. 18:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is megszültem 27-én. Már kisebb a fejetlenség, de azért még mindig van.

A vajúdóban nem jártam. A szülőszobák közül állítólag a legjobba kerültünk. Nem volt semmi extra lehetőség. Szülőágy volt bent, egy fotel, egy szék meg egy háromlábú szék, és egy mosdó. Labda és bordásfal sem volt, nemhogy fürdő.

A gyermekágyas rész nekem is bejött. Hárman voltunk egy szobában. A csecsemő osztályra az előtéren keresztül lehet áttolni a babákat, és a gyermekágyas folyosóra vezető ajtó nem átlátszó, úgyhogy gyakorlatilag az előtérben folyt a látogatás, és ott voltak a babák is.

Viszont teljesen teltház volt, amikor bent voltam, három emeleten voltak a gyermekágyasok, mindenféle más osztályokon is el lettek osztva, úgyhogy voltak, akiknek állandóan az emeletek közt kellett liftezniük. A fürdetést stb. is emeletenként szervezték. A "kötelező" dolgok meg voltak szervezve, de a nővéreken éreztem némi bizonytalanságot, nem mindig tudták, hogy hol vannak még anyukák.

2013. júl. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy gratula Nektek,köszi az infókat-tényleg első kézből:)))

Jó babázást!!!!!

2013. júl. 4. 22:01
 13/13 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokimmal,azt mondta most úgy néz ki januárban lesz költözés vissza!!
2013. aug. 2. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!