Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van infótok a SOTE II-n...

Van infótok a SOTE II-n jelenleg zajló felújításról? Tényleg költözik a szülészet az ambuláns részlegre?

Figyelt kérdés
Remélem, csak rémhír, de az épületet elnézve... Én június 6-ra vagyok kiírva és a CTG-n hallottam, hogy állítólag költözik az egész szülészet ráadásul pont valahogy május végén. Egyébként első babánkat várjuk, és alapból van egy jó nagy adag félsz az emberben, hogy milyen lesz maga a szülés. Most még azon is izgulhatok, hogy egyáltalán hol fogok szülni és milyen körülmények között.

2013. máj. 17. 01:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én nem rég voltam ott, a szülőszoba a rendes helyén volt még.
2013. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen átköltözik a szülészet és a gyermekágyas osztály is.Úgy tudom augusztus végén költözik csak vissza,de viszont ugyanugy egyágyas szülőszobák lesznek,és ami pozitív,h a 6 ágyas szobák helyett 3 ágyasok lesznek .A dokim szerint még jobb körülményekkel mint a mostani.Ne izgulj jó lesz minden,boldog babavárást:-)

2013. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdeztem és azt mondták, nem költöztetik át a szülészetet. Én pár hónapja szültem ott és már akkor is felújítás alatt volt, de nem volt zavaró.

A szülőszoba meg tökéletes volt!

2013. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Pénteken én is megyek a dokimhoz, majd jól kifaggatom. Egyébként kb két hónapja voltam utoljára a klinikán, akkor még volt főbejárata. Most az is meggszünt létezni. Minden szét van bombázva. Na mindegy, valahol és valahogyan biztosan megszületik a mi kicsi lányunk, akit már nagyon-nagyon várunk. :-)A körülmények meg adottak lesznek, úgy kell elfogadnunk azokat, ahogyan éppen lesznek...
2013. máj. 21. 19:57
 5/23 L.Gina válasza:
Sziasztok! Én is a CTG-n szembesültem a felújítással! Alapból nyűgös vagyok már itt a végén! Nekem annyit mondtak a kórházba, hogy a Mária utcai szemészeti klinikára költöznek át június elején, de pontos napot nem tud mondani, de ne izguljak észre fogom venni ha sötét van az épületben! Ami meglepett, a kezembe nyomtak egy listát, hogy mit kell vinni a babynek! Már cumisüveget is nekünk kell vinni, amivel alapból nincs probléma, de nem tudom elképzelni hogy úgy vigyáznak rá mint egy hímes tojásra, ott külön külön mosogatják össze ne keverjék, mert jó ráírom az üvegre a nevem és a többi??? Lehet túl reagálom, de első terhességnél nem jó ilyenekkel szembesülni...
2013. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szia Gina!

Nem a Mária utcai szemklinikára költöznek, hanem a Tömő utcaiba, ami voltaképpe egy udvarban található a klinikával, csak hátulról közelíthető meg a Tömő utcából. Én pénteken találkoztam a dokimmal és azt mondta, hogy mi még valószínűleg a klinikán fogunk szülni. Csütörtökre vagyok kiírva. De egyelőre semmi jele annak, hogy az én drága kislányom útnak akarna indulni. Sokmindent hallottam egyébként én is a felújításról bent a kórházban, többek között azt is, hogy pünkösd óta "költöznek" és hogy a legözelebbi időpont a költözésre az június 10. Te mikorra vagy kiírva?

2013. jún. 2. 07:55
 7/23 anonim válasza:
Sziasztok.Én most csütörtökön voltam Ctg-én és mondták, hogy jún.10-ei héten költöztetik át a szülészetet.Most 6-an vannak a vajúdóba ott meg 3 ágyas lesz.Most kedden megyek uh-ra és ctg-re is. Az uh-ra már a Tömő utcába kell mennem?
2013. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Uh már a Tömő utcában van.

Nem tudja valaki, hogy a Tömő utcában is lesz lehetőség 1 ágyas szobát kérni?

Én csütörtökön megyek a dokimhoz, akkor megpróbálok még valami új infót megtudni! :)

2013. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Mikorra vagy kiírva? Én holnap megyek uh-ra utána meg át a ctg-re.Akkor a Tömő utcába megyek.Ott is be kell jelentkezni valahol vagy elég ha csak várom még szólítanak?
2013. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Ja és mennyi az 1 ágyas szoba?Vagy az mit jelent?
2013. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!