Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg 30 napnál nem régebbi...

Tényleg 30 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonatot kell vinni szülésre? Nekem tavaly nyáron júliusba volt az esküvőm, az nem jó? Frissíteni kell? hol lehet frissíteni és mennyi idő?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 09:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd mar el kerdest, szulesre irtad hogy vinni kell te ostoba. Legyezzed magad vele cask akkor te is meg az a masik kreten aki azt irta!
2013. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
aki normális és már szült az érti a kérdést . (szülés=kórház)
2013. jún. 22. 18:22
 13/14 petera6 ***** válasza:

Hűű, azért sok humorérzék nem szorult 1-2 emberbe...vidám kis élet lehet.


Remélem kérdező, hogy amit az anyakönyvvezető írt nekem, az számodra is segítség.


Szerintem amúgy azért érdemes kikérned a friss papírt, hogy tuti gyorsan elkészüljön a gyerek kivonata, ha nem kéred ki, akkor is meglesz, csak max később.

2013. jún. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget
2013. jún. 23. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!