Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha megreped a burok es elfolyi...

Ha megreped a burok es elfolyik a magzatviz akkor erezni lehet valamit a viz folyasan kivul? Ugy ertem a burokrepedest ugy erzi az ember mint egy pukkanast? Lehetseges hogy a viz ne csordogaljon hanem "kiomoljon"? Van valami spec. Betet ami felfogja?

Figyelt kérdés
tudom hulye kerdes de elkepzelesem sincs ez hogy tortenik. olvastam hogy a vege fele ajanlatos a betet...
2013. jún. 22. 18:04
1 2
 11/11 moncsi.81 ***** válasza:
Nekem èjjel folyt el, aludtam, nem hallottam semmit. Azt éreztem, mintha egy nagy buborèk jönne ki belőlem, aztàn folyt mindenfelé. Betét nem szívta volna be. Kórhàzig törölközőt tettem a làbam közé.
2014. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!