Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mekkora csomaggal mentek...

Mekkora csomaggal mentek szülni? Nekem bele se fér egy nagy utazótáskába. Nektek befért? A szülőszobai külön van, az oké.

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 20:53
1 2
 1/11 Kerria ***** válasza:
egy nagy gurulós utazótáka volt, plusz egy hátizsák a szülőszobai cuccnak. Mit pakoltál, hogy olyan nagyon sok lett?
2013. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is egy olyan közepes gurulósba belefért a cuccom plussz a szülöszobai ez-az egy táskába.
2013. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ilyennel mentem

[link]

belefert minden, pedig tenyleg mindenem volt (kontos haloingek papucs betet mosakodo cuccok evoeszkoz), a legtobb helyet a gigabetét foglalta el. a babanak a kis csomag pelust es torlot kulon vottem. nem kell olyan sok cucc, egy csaj a szobamban nem tudta hogy szulni jon, utolag hoztak neki (egy darab) pizsamat, pelust es sima betetet, es a bufebol kert muanyag kanalat, tok jol elvolt o is addig a 3 napig :D

2013. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy nagyba pakoltam magamnak, és egy kisebbe a baba holmijait.
2013. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A pelus és a betét meg a 3 törcsi foglal rengeteg helyet. Ezen kivül 2 papucs, tisztálkodószerek (mindenböl vettem kicsit) 4 hálóing, 2 textilpelus, sapi, kesztyü, cumi, cumisüveg, mellszívó, nagyobb gyerekemnek ajándék a babától, kb ennyi. Még hajszárító sincs.

Kivegyek pár törcsit és majd behozzák?

2013. jún. 25. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Simán elfértem egy utazótáskába. AJándékot minek bele rakni a nagy gyereknek? Pelust én nem vittem, betétből csak pár darabot.
2013. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egy nagy bőröndöt vittem, kicsit szégyelltem, de ebben fért el minden kényelmesen+ egy hátizsák a szülőszobára.

Első szülésemnél kicsit zavart, hogy ennyi pakkom van, de a másodiknál már nem. Én vittem ásványvizeket, gyümölcsleveket, nasikat is . Mindkettő téli szülés volt. Elsőnél tudtam hogy zárlat van a kórhzban, ugyhogy ezért vittem még innivalót is, másodiknál is rezgett a léc, úgyhogy ott is felpakoltam! Senki nem szólt érte, azbágy alatt meg bármekkora bőrönd elfér.

2013. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én egy "nagy közepes" bőröndbe pakoltam, tehát nem a legnagyobb méretűbe. :) Ebbe befért minden, benne van a szülőszobás hátizsák is, hogy egyben legyen (mindig az autóban van), aztán majd szétszedjük, amikor kell.

Én pl. mellszívót nem tettem be, ha kell, majd úgyis utánam tudják hozni. Viszont tettem el babaruhákat, azt még lehet, hogy kiveszem, mert elvileg adnak. A helyére meg beteszek valami más felesleges cuccot. :)

2013. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy mivel nincsen százféle méretű utazótáskám, bőröndöm stb., abból választok, amim van. Ha ekkora van, akkor ekkora lesz. Gondolom, azért befér a kórterembe.
2013. jún. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kerria ***** válasza:

Első vagyok!


Értelek. Mivel hozzám napi szinten jött a férjem, ezért mindig csak 2 háló ruha, 1 nappali ruha, és 2 törölköző volt, amit folyamatosan hordott haza, és hozott helyette tisztát.


A babacuccot én itthon csak összekészítettem, hogy a hazaengedésemkor majd behozza. Nálunk a saját cumisüveget nem engedélyezték, így az is kiesett. Babacucc ami a kórházba kellett az csak a pelenka volt, minden mást adtak.


Arra ügyelj, hogy bent csak egy szekrényed lesz, és sajnos a sima kórházakban a lopások is előfordulnak, így amit lehet minimalizálj!

2013. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!