Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első baba faros volt...

Ha az első baba faros volt akkor nagy az esély, hogy a második is az lesz?

Figyelt kérdés
Kislányom faros volt végig,és igy is született.Tervezünk neki tesót majd,de nagyon tartok ettől,hogy ő is farfekvéses lesz.Mert egyszer sikerül és minden rendben volt(természetes módon szültem meg),de ez másodjára is így lenne e.......

2013. jún. 29. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a saját esetemet kivéve még nem hallottam olyanról, akinek mind a két babája faros volt. Nekem a fiam és a lányom is az volt, most 20 hetes vagyok a 3. babával, kíváncsian várom, Ő hogy fog helyezkedni.
2013. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem van egy ismerősöm,akinek szintén mind a két gyerkőce faros volt.Császározták mind kétszer.Te hogyan szültél?
2013. jún. 29. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettő császáros volt. Nagynak saccolta az orvosom a babát, ezért nem engedte még megpróbálni sem a természetes szülést. Nem ellenkeztem, rettegte mattól, hogy baja lesz a kisfiamnak. Végül 3900 grammal és 59 centivel született. A kislányomnál már szóba sem került a hüvelyi szülés. Ő is nagy baba volt.
2013. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
n is rettegtem,mindig is természetes módon szerettem volna szülni,de akkor könyörögtem a császárért,nehogy valami probléma legyen.A dji azt mondta,hogy majd közben meglátjuk,mert magas vagyok,a csípőm is széles(megfelelően).És a baba sem túl nagy.......Aztán nagyon jól tágultam,hirtelen......A lényeg,hogy 3 orvos jelenlétében megszülettünk,3710grammal és 59cm-vel.Néztek is a méreteire.
2013. jún. 29. 15:40
 5/5 A kérdező kommentje:

Javitok: Én is ......,doki azt.....

Bocsi teloról pötyögög:)

2013. jún. 29. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!