Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 32. heti uh-n, még...

Ma voltam 32. heti uh-n, még mindig faros a babám, mennyi esély van rá h befordul még?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon sok esély van rá, akkor is ha első baba ha meg többedik akkor főleg. Nekem a 2. és 3. babám 37 és 38 hetesen fordult meg farosból fejvégűbe (pedig nem voltak kicsik 4 kiló körüliek voltak már akkor) úgyhogy 32 hetesen még van idejük szerencsére.
2013. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még bőven van ideje, ne aggódj!
2013. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első baba lesz,köszi a megnyugtató válaszokat.Jó lenne ha megfordulna,mert természetes úton való szülést terveztünk apával együtt.A szonográfus is azt mondta h a 40.hétig tulajdonképpen van rá esély,csak ahogy telnek a hetek,egyre kevesebb..
2013. jún. 19. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok igen ennek a témának mi is utána jártunk tüzetesen mikor "rezgett a léc" :) én úgy tudom hogy első babánál úgy 36.hétig van esély hogy magától befordul mert utána egyszerűen túl szűk a hely már hozzá hogy teljes fordulatot vegyen. Többedik terhességnél igazából végig van esély mert már lazább a hasfal, a méh, a szövetek.
2013. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bízom benne h addig megfordul,mondogatom is neki hátha..:-)Köszi szépen!
2013. jún. 19. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:

A 32. hetin nekem is faros volt, utána még 2 hétig éreztem, hogy forgolódik. Szerintem többször fordult oda-vissza. A 35. hét végétől folyamatosan fejvégű.

Ne aggódj, nagy eséllyel befordul. Még sok helye van. Majd a 36. hét után ráérsz ezen stresszelni. :)

2013. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben,remélem nálam is hasonlóképpen lesz!Köszi!
2013. jún. 19. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!