Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elfolyik a magzatviz...

Ha elfolyik a magzatviz mennyi idö még a szülés?

Figyelt kérdés
arra vagyok kiváncsi hogy mennyit kell hogy vajudni ? vagy ez egyén függö vagy mindenkinél egyforma ? és aki még nem szült ? és aki többször szült ?
2008. jún. 23. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
akár napok is lehet míg megindul a szülés a magztavíz elfolyásátol. valakinek el sem folyik. szóval egy elöjel, deami biztos a magzatvíz elfolyásátol nagyon nagy a fertözés veszély.
2008. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Napok nem igazán lehetnek,mert ha elfolyt,akkor kórházba kell menni.Lezuhanyozni még le lehet otthon,aztán indulás.Ha nem indul meg magától pár órán belül,akkor megindítják.A vajúdás mindenkinél más,ezt előre nem lehet tudni mennyi ideig tart.
2008. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, a víz elfolyása után max. 12 órával világra kell, hoyg jöjjön a baba
2008. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

már kérdeztem, ezek a válaszok jöttek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2008. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom 24órán belül kell megszülni,mert károsodhat a baba utánna.
2008. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Az első szülésemnél elfolyt a magzatvíz és 13óra vajúdás után megszültem.A másodikkal pedig rendszeres fájásokkal mentem be a kórházba hajnal 4,30-kor előkészítettek az orvosom burkot repesztett 6,15-kor és reggel 7órakkor meglett a babám.Ha elfolyt a magzatvíz irány a kórház,mert előre eshet a köldökzsinór.Sok sikert!
2008. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!