Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismama vagyok, hogy...

37 hetes kismama vagyok, hogy néz ki a nyákdugó, milyen színű és milyen mennyiségű? Az előbb találtam valami kocsonyás áttetszőt a bugyimban, de nem volt túl sok, lehetett a nyákdugó?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
VOLT MÁR ILYEN KÉRDÉS!!! légyszíves keress utána, ne szemeteljétek már tele az egész fórumot...
2009. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
A nyákdugó egy véres, kocsonyás váladék ami a méhszájat zárja le hermetikusan a terhesség végéig. Mikor elkezd nyilni a méhszáj, akkor kilökődik. Van aki még aznap, van aki csak hetek múlva szül utána.
2009. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Szia!Èn se tudtam beazonosítani,nyugodj meg,pedig sokat olvastam utána.Az enyém nem volt véres,inkább sárgás,kicsit talán zöldes árnyalatú is.Eléggé megijedtem,nekem elég sok volt egyszerre.A doki mondta,hogy ez bizony az volt..Szerintem ez is változó,kinek ilyen,kinek olyan,kinek egyben jön,kinek darabokban,több napig.Ja,nekem ez egy hete volt már,de valaki bébije nem vár ennyit! :)

Könnyü szülést!!

2009. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Lehetett bizony :-). Először nekem is olyan jött az első kislányom születése előtt. Én 39+3 napos voltam ,amikor este jött ez az átlátszó zselés nyákdugó,kb. olyan mennyiség volt, mint amikor menstruáció közben jön egy adag szintén zselés valami. A tisztasági betétnek kb. a fele olyan lett.

Egy 30 hetes kismama

2009. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!:-)
2009. márc. 1. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Az volt bizony, és még lehet jön több. Én 2 napra rá szültem. Figyeld van-e vizes folyásod, mert lehet magzatvíz. Én így jártam. Ha igen, irány a doki.

Sok siket!!!

1: ez nem fórum

2009. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már nagyon izgatott vagyok!:-)
2009. márc. 2. 10:21
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
utolsó válaszoló: hát mi?
2009. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!