Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kiírt időpont után mennyivel...

A kiírt időpont után mennyivel kell befeküdni a pécsi szülészeti klinikán fogadott orvos esetén?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy utána minden nap NST, de orvos függő az indítás?

2013. máj. 14. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a fogadott orvostól függ, és attól, hogy rendben van-e az nst, vérnyomás, vizesedés. Az én orvosom a 41. hetet nem engedi betölteni a kismamáinak, ő a terhespatológia osztvez főorvosa, engem 40+6-ra indított, előtte nap kellett befeküdni, de hazajöhettem estére és reggel mentem vissza. 41. hét után gyakoribb a komplikáció.
2013. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval esetleges terminus túllépés esetén a saját orvos mérlegel és Ő dönti el, hogy mi történjen. Ez jó hír :)

Azt gondolom, hogy 1-2-3 nap miatt, ha egyébként minden érték rendben van, akkor még érdemes várni a természetes megindulásra.

2013. máj. 15. 17:47
 3/5 A kérdező kommentje:
A megindítástól számítva mikor született meg a babád?
2013. máj. 15. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Fél 8kor kötötte be a szülésznőm az infúziót, előtte beöntés és borotválás, a liftben elkezdett folyni a vizem, tulajdonképpen magától indult valamennyire. Nem tágultam semmit, a gép mutatta az összehúzódásokat, azok erősségre megfelelőek lettek volna, de nem tágultam. Semmi fájásom nem volt, végig röhögtük a napot, a férjem, anyum és a szülésznőm. A dokim 2 körül már mondta, hogy ha 4 kor sem lesz változás, akkor császár. Én már örültem ennek, mert azon az ágyon feküdni reggel óta.....mivel voltak nálunk sürgősebbek, 5kor született császárral a fiam, de 4kor vizsgált utoljára a dokim és már infúziót sem kaptam onnantól.

Nekem a 40. héttől 2 naponta volt nst (terhespatológián csinálta a szülésznőm), az indítás előtti nap uh.

2013. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy orvosa válogatja, meddig hagynak vajúdni.... a szülésznőm mondta, hogy ha nem lenne dokim, akár hagynának addig amíg nem esik a szívhang és még dokitól is függ, akit utánam császároztak egy nappal, mellém került fent, hajnali 5kor jöttek be elfolyt a víz és este 8kor császározta meg a fogadott dokija....az én dokim elég tapasztalt és nagyon jó fej, örökké hálás leszek neki, mert nem volt a fiam buksija jól beilleszkedve, nem nyomta a méhszájat ezért nem tágultam, így nagyon szép élmény maradt. Már 10 hónapos:)
2013. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!