Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt, aki nem ment vissza...

Volt, aki nem ment vissza szülés utáni kontrollra?

Figyelt kérdés
Harmadik baba. A kicsi lassan 3 hónapos. Eddig nem jött össze, hogy visszamenjek.

2013. júl. 9. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Az első 2 gyerek után visszamentem, a harmadiknál viszont nem tudtam megoldani. Tél volt, segítségem semmi,jogsim, autóm nincs, a kórház messze. Nem helyes dolog, de nem mentem el. Nem mertem a babával kimenni a télbe.
2013. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Én ebben elég szigorú lennék, mert az ellenőrzés nem az anya és a család szivatása miatt van, hanem mert fontos, egészségügyi kockázata van, ha valaki nem foglalkozik ezzel megfelelően. Orvosi ellenőrzést soha nem hagyunk ki! Vannak nagyszülők is, de ha nincsenek, minimum egy apa vagy barátnő, szomszéd biztosan van. Mindenképp megoldanám az ellenőrzésre eljutást. A szervezetünket nem érdeklik a kifogások, és ha anyának baja esik, beteg lesz, kórházba kerül, bármi, akkor a testünk nem kérdezi meg, megfelelő-e az időpont. Én inkább egy kellemetlen délutánt választok, mint még súlyosabb problémákat, ha baj merül fel. 21hkm
2013. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Én is mentem,pedig tél volt.Vittem magammal,a babának nem árt,és vannak enyhébb téli napok is.sőt,mostanában igazi tél sincs.ha bármi gond lenne amit te nem veszel észre csak a doki uh-n,mert azért megnézi belül minden rendben van-e,akkor kit kit hibáztatnál?
2013. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
visszamentem, de lehet, hogy ha tudom, milyen fájdalmas lesz, inkább nem megyek :)
2013. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Tudom, hogy helytelen dolog, hogy nem mentem el. Nem titkoltam, hisz kiírtam.

Úgy is mondhatnám, a kérdés nem nektek szólt, akik elmentetek, hanem nekem, aki nem mentem el.

Ezért pontoztatok le? Mert igazat mondtam és senkit nem bátorítottam, hogy utánozzon? Akkor mindenkit lepontoztok, akire a kérdés igazából vonatkozik és veszi a fáradságot, hogy válaszoljon?

Legyetek vele boldogok! Lelki szegények!

2013. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Előző vagyok, én nem pontoztalak le, de szerintem teljesen felesleges ezen pörögni, van aki a lepontozáson éli ki magát. Mindenkinek a saját döntése, hogy elmegy-e, én komolyan írtam például, hogy ha tudtam volna, hogy ez nekem milyen lesz, nem mentem volna el.
2013. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Bocsáss meg, nem Rád gondoltam
2013. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sajna nem biztos h a válaszolók vagy a kérdző pontoz le,ezt már észrevettem
2013. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy veszed észre, hogy ki pontoz le?
2013. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Volt hogy a válaszolók is irták hogy nem ők,és a kérdező is irta hogy nem ő pontoz le...na pár kérdésnél igy...
2013. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!