Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nemsoká megyek vissza 6 hetes...

Nemsoká megyek vissza 6 hetes kontrollra szülés utánira. érdemes e lent kicsit rendbe szednem magam?

Figyelt kérdés
borotválkozás meg ilyenek... vagy ez nem lényeges..

2013. márc. 4. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy gondolod. Én nem tudtam volna borotválkozni, mert elég érzékeny volt még, pár hétnek még el kellett telnie.

Lényeg, hogy tiszta legyen a páciens, a többivel az orvos nem foglalkozik, neki teljesen mindegy:)

2013. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én le tudtam borotválni. Amúgy meg a dokinak mindegy szerintem is, csak én valahogy jobban éreztem magam úgy.

Ja, lényeg a tisztaság és frissesség! Gratulálok a babához! :-)

2013. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.. kicsit még azért fura mert néha hol érzékeny hol nem... de majd meglátom aznap reggel. de köszönöm a tippeket
2013. márc. 4. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én jövő héten megyek vissza, de én "megborotválkozok" előtte, az biztos :) Mondjuk én már leborotváltam szülés óta is, a még bentmaradt varratokra vigyáztam, egyébként nem volt vészes nekem.

De egyébként az orvost nem fogja zavarni semmi sem. Szerintem néha már annak örülnek, ha valaki fürdik előtte, és nem büdösen állít oda...

2013. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ma reggel voltam 6 hetes kontrollon,és én előtte igazítottam rajta.Nem teljesen szedtem le,de azért rendbe tettem magam.Így azért nekem is kellemesebb volt! :)
2013. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tartasz a borotválástól, próbáld ki a trimmelőt, nekem bejött, én Wilkinson Quattro-t használok.
2013. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!