Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 év 5 hónap lesz a két baba...

2 év 5 hónap lesz a két baba között, elsőt császárral szültem. Van esély természetes szülésre?

Figyelt kérdés
Milyen császár után természetesen szülni? Nehezebb? Mi történik olyankor?
2013. júl. 10. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne esély. Nagyon doki- és kórház függő is sajnos.

Ha nem ismétlődnek meg az okok, ami miatt császár kellett, akkor lehet simán szülni. Ha jól tudom a heg vastagsága nem mindig jelenti a tartósságát is, tehát hegvastagságból nem lehet rögtön következtetni a következő szülés módjára.

Szülés közben többet ellenőriznek, a mesterséges szülésindítás és gyorsítás kockázatosabb mint máskor.

Szülés után ellenőrzik a császáros heget, ez nagyon kellemetlen tud lenni, de nem mindenkinek az, van ahol altatnak hozzá.

2013. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, van, de ahogy első is írja dokifüggő. Nekem is 2.5 év van. Nekem a császár a baba miatt volt, és meg sem fordult a doki fejében, hogy a második is császár lenne. Indított hüvelyi volt a második. Annyi a különbség, hogy ilyenkor szülés után megtapintják a császáros heget, hogy nem vált-e szét. Ki lehet bírni, nekem a varrás jobban fájt.
2013. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2év 3 hónap volt,nem volt fogadott orvosom,végig azt mondta a védőnő,hogy 100% császár,ehhez képest mikor be kellett feküdnöm a kórházba,szóba sem jött a császár,pedig a hegem is fájt!
2013. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem fogadott dokim van, az elsőnél már akkor császárt tervezett mikor meglátott mondván nagy lesz a baba. Aztán be is lázasodtam és a magzatvíz is el volt szineződve. Most nem tudom mi lesz.
2013. júl. 10. 15:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínű érdemes lenne dokit váltanod. Csak a nagy méret még nem indok egy lelkiismeretes szakembernél a császárra. Ha az elsőnél nem fektetett belétek sok energiát akkor most sem fog. Neki egyszerűbb a császár, csak neked nem.

(az első kommentelő vagyok)

2013. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi most olvastam újra, hogy más ok is volt.

Szerintem láztól nyugodtan szülhettél volna simán.

Elszíneződött magzatvíz... nagyon megoszlanak a vélemények, de pl. a keresztfiam belekakilt a vízbe, simán született, és semmi baja.

2013. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én tökéletesen elégedet vagyok az orvosommal mindig nagyon megértő volt és kedves, meg persze segítőkész. A kicsi nyakán volt a köldökzsinor ezért kakált a vízbe. Mert oxigén hiányos állapotban volt. De nem bánom hogy császár volt, inkább mint hogy a babának bármi baja legyen. De azért még bizom benne hogy most megszülhetem természetes úton. Ha nem hát nem.
2013. júl. 11. 18:38
 8/9 anonim ***** válasza:
3as vagyok,nekem is nagy volt a baba, meconiumos volt a magzatvíz de szülhettem volna simán (annak indult) de sajnos császár lett a vége! Szóval ez a két ok nem ok a császárra!
2013. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő így látta jobnak én nem vitatkoztam vele. Mégiscsak jobban ért hozzá, nekem meg a gyerekem az első.
2013. júl. 11. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!