Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a szülészet a SOTE...

Milyen a szülészet a SOTE II-ön? Rendesek? Dr. Kósa Zsolt milyen orvos, milyen a szülés nála? És mennyit pénzt adtatok neki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én itt szültem, a saját orvosommal. Tehát erről a dokiról nem tudok mit mondani. De a szülészet teljesen korrekt, felújított, tiszta. A gyerekágy már nem annyira. Eléggé lepukkadt, de viszont a szobákhoz tartozó fürdőszoba felújított, normális. Bár hiányoltam a szobákban a székeket, mert támasz nélkül az ágyon elég nehéz szoptatni, főleg ha fáj a sebed. Azért azt a pár napot ki lehet bírni. A nővérkék szemetek voltak, kivéve egy idősebb hölgyet Ica volt a neve.
2009. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is itt szültem, és csak jót tudok mondani. A szülészet, tényleg nagyon szép és kultúrált, a csecsemős osztály még a régi idők hangulatát őrzi:)) Viszont kérhetsz 1 ágyas különszobát (persze fizetős), ha neked úgy jobb. Az orvosodat nem ismerem, róla nem tudok semmit. Viszont a nővérkékkel nekem nem volt semmi bajom. Sőt! Csak megköszönni tudom a munkájukat.
2009. okt. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nála szültem,csak jót tudok mondani.

Kedves,aranyos,tapasztalt és remek orvos és ember!

A császár után 2 naponta bejött hozzám,vigasztalt hogy legközelebb máshogy lesz,elmondta miért volt rá szükség és azt is,hogy a kisfiam egészséges és csak ez számít!

Nem mondott "tarifát",azt mondta,annyit adjunk,amennyit gondolunk.

30 ezer forintot tudtunk összeszedni,később nem láttam rajta,hogy keveselné vagy problémája lenne.

Nem a pénz miatt csinálja,annyit adj,amennyit tudsz.

Mi nagyon sokat köszönhetünk neki!

A Klinikát utáltam,a nővérek nagyon bunkók voltak velem az őrzőben,a gyerekágyasok meg nem segítettek semmit.

Bár a helytől a hideg ráz,az orvosom miatt legközelebb is itt szülök majd!

Ha van kérdésed írj privit nyugodtan!

15 hónapos nagyfiú anyukája

2009. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!