Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 16 hetes vagyok 5 kilót...

16 hetes vagyok 5 kilót híztam, ez soknak számít? Terhesség melyik szakaszában fogok a legtöbbet hízni? Tudom hogy ez mindenkinél változó, én most 70 kiló vagyok, ezen az 5 kilón kívül mennyi kilóra számíthatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez valóban változó, és rengeteg mindentől függ, de tudok írni egy példát. Az egyik ismerősöm a 29. hétig 5kg-t hízott, mire szülni ment, 12kg plusz volt rajta. Én a 26.hétben vagyok, 5kg-nál tartok, s nekem azt saccolták, hogy 12kg-t biztos fel fogok szedni. Majd meglátjuk, ezt nem lehet megjósolni. :)
2009. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ az anya étrendjéről is. Nem kell azt követni hogy kettő helyett eszel, mert nem igaz. Inkább sok gyümölcs és zöldség, párolt husi nekem ezt tanácsolta a dokim.

48 kilórol indultunk és 55 megálltunk.

2009. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez még nem sok bár függ az alkatodtól is . Amúgy a vége felé jobban jönnek a kilók. Én 50 kg -val kezdtem és 68 kilóval mentem szülni.Szerintem te vagy 10-12 kg-t fog hízni. De attól is függ hogy mit és mennyi eszel.

2009. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

az a helyzet, hogy ez nem csak egyénenként változó. Ha vizesedni fogsz többet fogsz hízni, ha nem akkor lehet megúszod össz. olyan 12-13 kilóval. Viszont az is lehet, hogy egy huszas is felugrik. Én a 22. hétig egy dekát sem híztam, mégis most a végére 9 kiló feljött, de ebből szerintem van víz is. alapvetően hízékony vagyok, 65 kilóról indultam, de mégem lett sok a hízásom. Van, aki a 20.-30. hét között hízik a legtöbbet, van aki az utolsó 6 hétben semmit.

Ezt nem lehet kiszámolni. De meglátod, mikor már nagyon nagy lesz a pocakod nem fog érdekelni csak az, hogy végre magadhoz lelhesd a babát.

40+5 hetes kismami:)

2009. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!