Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 10 perces fájásoktól,...

A 10 perces fájásoktól, mennyi idő mig 5 perces lesz? Vagy ez mindenkinél más? Hogy vannak ezek a fájosok? 5 percenként jön de meddig tart?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, hogy mennyi idő telik el a 10 perces és az 5 perces fájások között, mert én már 5 perces fájásokkal mentem be a kórházba, de igazi fájást nem éreztem. Csak furi volt a pocakom, az nst mutatta a fájásokat. Burokrepesztés után azonnal jöttek a 2 perces fájások, ezek nálam 30-60 mp-ek voltak. A 2 perceseket pedig nagyon is éreztem, és igen 2 percenként jön.
2010. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más, van akinél felgyorsul a folyamat. Szerintem még az orvos sem tudja hogyan lesz. Nekem 2 napig voltak 10 percenként majd 5 percenként fájásaim.

Nem tudtam megszülni, császároztak.

2010. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez változó. Első gyerekemnél 4 napig voltak 10-12 perces fájásaim,utána gyorsult fel. A másodikat indították,mert túlhordtam,a harmadiknál reggel jöttek a 10 perces fájások,este 8-ra lett 5 perces,akkor hívtam az orvost,hogy megyek szülni.
2010. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden nő más. Nekem speciel mindössze 2 "10 percesem" volt az elsőnél ,aztán kb ugyan ennyi 5, és szépen csökkent. A második sem igazán volt másként.
2010. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyik szülésnél sem volt se 10 se 5 perces fájásom...


Először jöttek percenként, majd 3 percenként és a végén megint percenként..

2010. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!