Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Terheségi "tünetek" szülés...

Terheségi "tünetek" szülés után mindenkinél megszüntek?

Figyelt kérdés

Gondolom ide sok máér eddig szült anyuka jár vissza. Tehát akinek kijött valamilyen "terhességi" tünet pl. masgasvérnyomás, vizesedés, zsibbadás, cukor stb. annak a szülés után automatikusan elmúlt minden? és mennyi idő múlva?


én attól félek hogy a szülés után is megmarad nekem :-(


2010. máj. 31. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
magas vérnyomás és víz de úgy hogy a cipőmbe nem fértem bele 38 as a lábam és nővérem 40 es cipője is kicsi volt már rám. Rá egy hét volt hogy látványosan múlt el minden. felülről lefelé ment el a víz a bokám szép vékony volt megint és a lábfejem mintha eltört volna olyan dagadt volt.
2010. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
múlni fog. türelem nem marad rajtad ez csak egy "állapot"
2010. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia nekem magas vernyomasom volt es vizesedes. A magas vernyomas elmult mar a korhazban a vizesedes is, bar az van akinek meg par hetig meg szokott maradni. A cukorhoz nemtok hozzaszolni mert nekem azzal nem volt gond, de nyugi mert ki fognak maradni. Enis paraztam hogy mi van ha nem de most mar nincs gond.

7 hetes kisfiu anyucija.

2010. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vizesedés szülés napján teljesen eltűnt, így "hiába" vittem be két számmal nagyobb gumipapucsot. Kiesett belőle a lábam :o)

Cukor szintén, többivel nem volt bajom.

Ne aggódj!

Örömmel várd a babát, a többi megy magától... :o)

2010. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

türelem??? nekem sajna a kín már 15 hetes kortól megvan és most mégcsak 23 hetes vagyok :-( a kezem zsibbad és fáj már hetek óta, aludni nem tudok, ma is csak 3 órát aludtam :-( szedek magnéziumot, B12 vitamint külön, homeós bogyókat, Calciumot és néha a sírás kerülget már. ráadásul dolgozom, alig bírok már írni, varrni mosmtár nem tudok mert két perc és nem érzem az újjaimat.Dolgoznom meg sajnos muszáj még legalább vagy két hónapot. Néha azt érzem, sosem jön el a szülés hogy múljanak a tünetek, de így meg sírás kerülget midnen hajnalban mikor még lábra sem bírok állni, annyira fáj a talpam :-(


de akkor úgy látom 17 hét és vége :-(

2010. máj. 31. 09:33
 6/12 anonim ***** válasza:
szia első vagyok nekem is az elejétől voltak a bajaim de rám is rám jött a sírás és nem oldotta meg, ez egy ilyen állapot nem hal bele senki. fáj fáj az első lábra állás reggel meg olyan mintha gömbölyű lenne a talpad de erre nincs megoldás. majd elmúlik. A szülés jobban fog fájni. Sajnálom és sajnállak mert tudom hogy sz@r de ez néha jobb lesz néha rosszabb szülés környékén meg egyenesen olyan mintha szétdurranna. Igyál csalán teát, jó sz@r ize van de kilehet bírni az vízhajtó hatású... Nekem segített de az se olyan hűűű de nagyon jó volt.. Más nincs sajnos
2010. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
még mindig én vagyok fogsz ettől kevesebbet is aludni még a végén félórát talán talán...
2010. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

az alvással kibékülnék, csak így nehéz lenyomni 8órát, ráadásul irodában, a kezemmel dolgozva, két busszal utazva oda majd vissza. olvasgattam erről, de csak nagyon kevésnél jött ki az elején ez a tünet, és olvastam sajna hogy nincs rá semmi gyógymód.


a csalántea akkor jó?a filteres vagy kanalas változat? és mikor igyak, mennyit? vettem két homeós bogyót rá, de nem igazán használtak, szerintem a csalán sem fog. sajna tudom hogy a szülés gyógymód rá, és a terhesség vége még rosszabb lesz, de akkor várhatóan már nem fogok dolgozni, így nem lesz kenyérkereseti forrásom a kezem, és nem fog annyira bosszantani ha a fél éjszakát fent töltöm. szerettem volna végig dolgozni, de úgy látom hamarabb fel kellesz adnom :-(

2010. máj. 31. 10:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Szülés után nem lesz terhestünet, de lesz szoptatós tünet: hajhullás, fogyás vagy hízás, szédülés, szex nem kívánás...

(persze nem mindenkinek)

2010. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. engem elkerült a szédülés, hányinger, egyedül ez a kéz fájdalom és zsibbadás jött ki. ez is csak azért zavar mert dolgoznom kell még és éjszaka iszonyat fájdalomra kelek már 14 hetes koromtól. az hogy fogyok-hízok nem érdekel. a hajam hullik már vagy 10 éve úgy hoyg az sem izgat. az alvással is elvagyok általában 3-4 órával is. Csak így merev újjakkal alig bírom csapkodni a billentyűket is.


mindenkinek kellemes babaápolást , nevelés kívánok. megkérdem majd a védőnömet a csalánteáról, ahéten úgyis megyek hozz.


sziasztok :-)

2010. máj. 31. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!