Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki hogyan? Hányadik héten...

Ki hogyan? Hányadik héten Szült? Honnan tudtad hogy ez már a szülés? Minden apróság érdekel! Milyen volt a szülés? Mekkora volt a babátok cm kg?

Figyelt kérdés

Én 39 hetes kismama vagyok és nagyon izgulok hogy milyen lesz a szülés.Első baba és nem tudom honnan fogom tudni hogy mikor kell menni a kórházba.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. júl. 18. 11:20
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a jó kívánságokat:)
2013. júl. 20. 19:24
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Ha majd túl leszel rajta, szívesen olvasnám a Te szüléstörténetedet is! :) Sok sikert és jó egészséget!
2013. júl. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

2013.07.26 án megszületett a kislányom 2930gramm 52 cm rel.

reggel be mentem nstre és vizsgálatra.A vizeletben fehérjét találtak és a vérnyomásom is kicsit magas volt.Azt montaák megindítják a szülést másnap bent kell maradnom.másnap reggel 6 kor levittek a szülőszobára.Borotválás, beöntés és fel a szölőágyra 7ora 30 perckor

bekötötték az oxit és jöttek a fájások

délben megkapta az epidurálist és este 17óra 30 perckor meszületett a kislányom

2013. aug. 1. 07:34
 24/26 anonim ***** válasza:
Szia a 14-es válaszoló vagyok, gratulálok és jó egészséget Nektek!
2013. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Szia. 19-es vagyok! Gratulálok nektek,nagyon sok boldogságot a picihez! Jól vagytok? Minden rendben volt? Császároztak? Látod,tudtad mikor kell menni,megoldódott magától a félelmed. Jó babázást!
2013. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a jó kívánságokat!Természetes úton szültem meg a babámat
2013. aug. 27. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!