Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mas is erzi igy rosszul magat...

Mas is erzi igy rosszul magat szules utan?

Figyelt kérdés
4 honapja szultem.kb.1.5-2 honapja szedulok,faradt vagyok,hanyingerem van.Terhes nem vagyok 100%.Voltam dokinal.Csinaltak teljes verkepet minden oke volt.Kicsit a vasam volt alacsony.De szedek vitamint.A pajzsmirigyem is rendben van amire szedek gyogyszert.Odafigyelek hogy mit eszek de 4 honapja semmit sem fogytam(tapszeres a babam) pedig minden nap setalunk egy orat legalabb.Anyumnak van szivbillantyu zavara.Neki is szules utan derult ki.Szerintetek azt lehet orokolni?1 honnap mulva megyek a kardiologiara de addig meg nagyon rossz hogy igy kell magam erezni.Szerintetek mitol lehet?Nektek volt ilyen vagy hasonlo?
2009. okt. 20. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én szintén így vagyok.Nálam szülés után 4hónappal kezdődött.Akkor jött meg először,gondoltam azért van ez.Azóta már háromszor megjött,rendben,időre,de a szédülés,fejfájás nem szűnik.Havonta 2-3 hetet szenvedek.Vasat is szedtem,de nem javultam.6 hónapig szoptattam,egy hónapja hagytam abba.Kövérebb vagyok,mint amikor szülni mentem,bár most 3 kiló leszaladt.Én sem tudom,hogy mitől lehet ez.

2009. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nálam is így van, szédülés + hányinger szinte mindennap, már én is azt hittem terhes vagyok... én a kimerültségre gondolok, mert még ha sikerül is aludni rendesen (egyben 8 órát vagy ilyesmi) akkor is csak 24 órás szolgálatban vagyunk, és szerintem ez megviseli a szervezetet. Üdv: 5 hós baba anyukája
2009. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!