Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3. babádat mikor szülted?...

3. babádat mikor szülted? Gyorsan indult be, vagy napokig érezted előtte a szülés indulását?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, pár napja erős jóslókkal, durva keményedéssel, nyákdugó elment, nyitva vagyok bő 1 ujjnyira, Nst is mutatta a keményedéseket, de mégsem indul be. Már nagyon rossz ez az állapot a két gyerkőc mellett, ráadásul parázok, hogy hirtelen nagyon begyorsul majd, mert gyorsan szültem mindkettőt. Volt valakinek hasonló szülés indulása 3. babával?

2013. júl. 20. 10:01
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

8as vagyok,

Én a helyedben megdumálnám a dokival, hogyha nem látja akadályát, hogy jöjjön a baba, akkor bemennél a kórházba és repesszen burkot... akkor be is indul magától. Én is így csináltam, előtte én is a 2gyerekemet letudtam, jóhelyre a mamákhoz, és így nem kellett minden miatt izgulni.

Sőt én a 9-es- 6. babás helyében is ezt csinálnám! :))


MIndkettőtöknek könnyű szülést kivánok és jelezzetek vissza, ha megvannak a bébik!!! :)))

2013. júl. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
6. babás vagyok megint. Az a helyzet, hogy a doki már bármikor beindítaná, mert 3 cm-s a méhszájam, de én szeretném, ha magától beindulna, ezért még egy hetet várunk. A 2., 3., 4. és 5. szülésem is indított volt (messze volt a kórház + a többi gyerek miatt), de most 5 percre lakunk a klinikától, és anyósomék tudnak ugrani, ha kell, ezért bízom a természetes indulásban... Kérdező, mindenképpen írj, ha szültél!
2013. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Rendben, írok! Még mindig semmi, holnap NST-n kiderül, mennyire nyíltam megint.

Én is így vagyok vele, az első indított volt, baromi sűrű, erős fájásokkal, a második meg sima, egy álomszülés, ezért én is a beindulásra várok, szeretném elkerülni az indítást, így sakkozunk a gyerekekkel, egyszer anyós, egyszer anyuék.

De így legalább kis oroszlánunk lesz, abból már van úgyis tapasztalat, hogy kell kezelni, a nagy is az, meg a férjem is. :)

2013. júl. 23. 06:28
 14/37 anonim ***** válasza:

8-11 vagyok!!

Drukkolok nektek!!

Igaz- én is ódzkodtam az indítástól- de nekem végülis elindult magától is, mert mire kórházba értünk bő 3ujjnyi volt a méhszáj. :)) És csak ott repeszetettek burkot, és nagyon gyorsan kint is volt. (dokim szerint, ha nem metnünk volna be a kórházba magunktól, max 1óra mulva ottlettünk volna mindenképp, mert tutira megszületett volna még aznap a baba- így vagy úgy)

De mivel mi 80km-re laktunk a kórháztól... én nem mertem kockáztatni ennél többet, mert a 2-nál is elég necces volt már.

Sok sikert nektek és írjatok, ha megvannak a bébik!!!

:)))

2013. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok.. Még egyben vagy,látom. Nekem is voltak olyan kapaszkodós jóslóim,hogy szóltam a férjemnek egyik éjjel,hogy beindult hamarosan szülünk. De aztán elmúltak és én szépen vissza aludtam reggelig. Még mondta is,hogy miért nem futottam inkább körbe a házat,minthogy lefeküdtem aludni:-))))))))))))) írj,hogy mi van...
2013. júl. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
6. babás vagyok. Érdeklődöm, mi vol NST-n? Lehet, hogy már bent is tartottak? Amúgy én is 2-3 hete "vajúdok", de olvastam is, hogy többedik szülésnél ez így van, többször beindul, majd leáll. Aztán egyszer csak nem áll le... :-) Szurkolok Neked is!
2013. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Jaj, nagyon aranyosak vagytok, hát semmi nincs, hihetetlen. Tegnap szuper lett az NST, és egy fia keményedést nem mutatott! Minden a legnagyobb rendben, megnézett UH-gal a dokim, 3,2 kg körül van a kissrác, és a doki szerint annyira jól érzi bent magát, hogy egyelőre semmi teendő. A jóslók, meg ahogy jöttek, és amilyen durvák voltak, úgy el is múltak. Úgyhogy várakozunk, keddig biztosan. Na hát, ez egyrészről tök pozitív nekem egy koraszülés után, másrészt meg hát ez a hőség, ami most van, nem könnyű... 6. babás anyuka, mi újság veletek? Köszi mindenkinek, aki szorít nekünk!
2013. júl. 25. 07:00
 18/37 anonim ***** válasza:
Mi is egyben vagyunk még! Csomó jóslóm van (nyílik is folyamatosan a méhszáj), a baba feszíti szét a medencémet, de úgy néz ki, ő is nagyon jól érzi még bent magát! :-) Nekem legkésőbb kedden indítják, de még mindig reménykedem, hogy magától beindul... Várom a híreket rólatok! Üdv: 6. babás mami
2013. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
6-ik babás mami és kérdező! Már minden nap izgulok értetek!!! Mi lesz már??? Remélem minden rendben lesz veletek!! Várom a híreket!!! Első vagyok..
2013. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Kedves első, nagyon aranyos vagy, köszi! Nálunk szinte semmi, annyi van csak, hogy a medencecsontom baromira elkezdett fájni, alig bírok lépni. Igaz, tegnap elvittük a gyerekeket a Tropicariumba, most vagy sokat mentünk, vagy már nagyon nyomja a baba feje, feszíti a csontokat. Ez a meleg elég rossz, éjjel sokat pisilek, de amúgy még a jóslók is leálltak. 38+1 vagyok ma, kedden megyek NST-re, talán ha nyílik még a méhszáj, akkor történik valami. Nagyon félek, hogy ez baromi hirtelen fog beindulni végül. A férjem persze örül, mert a baba az ő szülinapjára (08.10) van kiírva, és hát nagyon szeretne egy kis "hasonmást" magának. Én persze azt sem bánnám, ha akár holnap megszületne :) Jelentkezünk mindenképp!
2013. júl. 28. 07:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!