Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3. babádat mikor szülted?...

3. babádat mikor szülted? Gyorsan indult be, vagy napokig érezted előtte a szülés indulását?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, pár napja erős jóslókkal, durva keményedéssel, nyákdugó elment, nyitva vagyok bő 1 ujjnyira, Nst is mutatta a keményedéseket, de mégsem indul be. Már nagyon rossz ez az állapot a két gyerkőc mellett, ráadásul parázok, hogy hirtelen nagyon begyorsul majd, mert gyorsan szültem mindkettőt. Volt valakinek hasonló szülés indulása 3. babával?

2013. júl. 20. 10:01
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Szia, megint első!! Én is aug 10-re voltam tavaly kiírva. 5 nappal húztunk rá, nem indult meg és burokrepivel indított a doki. 3 órán belül kint volt a baba. Szóval 15-én lesz egy éves:-))))) Amúgy ő a harmadik fiunk lett:-)))) Tudom, hogy nehéz főleg ebben a hőségben, de túléltem és is valahogy a tavalyi meleget- kitartás!!!!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Kedves Első! Én is köszönöm a szurkolást! Úgy néz ki, mi megkezdjük a sort. Délben voltam dokinál, teljesen érett, 4 cm-s volt a méhszáj. Kérésemre még hazaengedett, de azt mondta, még ma vár vissza... Izgalmas! (Én 38+5 vagyok ma.)

Kedves Kérdező, Neked is kitartás, már biztos nincs sok hátra Nektek sem! 6. babás km

2013. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy jó alaposan megvizsgált, és ezért mondta, hogy még ma találkozunk...
2013. júl. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó, szurkolok nektek! Én ma vagyok 38+2 és holnap megyek NST-re, és várom a vizsgálatot, mert szerintem nálunk is lesz vagy 2 ujjnyi a méhszáj már, baromira érzem. Majd írj, ha hazajöttél, mi volt veletek!

Könnyű szülést és minden jót kívánok!

2013. júl. 29. 14:00
 25/37 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi, jelentkezni fogok! Neked is sok sikert és könnyű, gyors szülést!
2013. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Hú csajok, itt a végetek!! Főleg a 6-ik babás maminak:-)))))

Gondolok rátok és várom a hírt- híreket!!!!

Üdv első! De már írok nevet inkább...

Üdv Andi!!

2013. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Eltűntetek lányok:-)))) Babáztok ezerrel??? Remélem!!!

Várom a híreket!!!!!!!!!!!

Andi!

2013. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

????

Én is remélem, hogy babáztok!! :)

2013. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Sajnos én még mindig nem babázok, ma vagyunk 38+6 naposak, tehát még kerek egy hét van hátra... A fiam nem akar kibújni, pedig már alig bírok lépni is, elég nagy baba állítólag, én meg nem vagyok túl magas. Egyik gyerkőcöt sem hordtam ennyi ideig, úgyhogy furcsa ez az állapot, de a rengeteg jósló folyamatosan elmúlik. Pedig tegnap is próbálkoztam, kifulladásig mentem, hátha beindul, de semmi. Nagyon remélem, beindul a hétvégén, már semmi kedvem NST-re menni a jövő héten :) Köszi a szurkolást mindenkinek, aranyosak vagytok! Szerintem a 6. babás maminál beindult közben, mert nem jelentkezett :) Szurkolok!

Kata

2013. aug. 2. 06:55
 30/37 anonim ***** válasza:

Kedves Kata, Andi és többiek!

Nálunk valóban megvan a 6. babó, mostmár itthonról jelentkezem. Igaza lett a dokimnak, még hétfő éjjel visszamentünk, bár még csak nagyon gyenge fájásaim voltak, de már 5 cm volt a méhszáj. Burkot repesztett, és egy bő óra múlva már babázhattam is! Úgyhogy nem volt hiába a több hétnyi "rejtett vajúdás"! Tudom, hogy már nagyon nehéz Neked, Kata, viszont biztos Te is nagyon gyorsan túl leszel rajta! Nagyon szurkolok! És én is köszönöm mindenkinek a szurkolást, nagyon jól esett!

Puszi: Dóri

2013. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!