Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után hány nappal lehet...

Szülés után hány nappal lehet elkezdeni hasizom gyakorlatot végezni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyermekágyi időszakot mindenképpen várd ki, az 6 hét. Nem véletlenül van kitalálva, hogy ilyenkor pihenés és nyugalom kell, ezt az időszakot a magad és a baba érdekében is vedd komolyan. Hipp-hopp elmegy, majd utána edzhetsz még eleget.
2013. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a 6 hetes kontroll után engedte a dokim
2013. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9 hónap alatt lettél ilyen, várd ki a 9 hónapot és szép lassan helyre jössz. Nem jó,ha gyorsan fogysz a bőröd miatt és az orvos is azt mondta, hogy kell ennyi idő, hogy ugyan olyan legyél mint régen.
2013. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem mindenki fogyni akar ezzel. Nem tudom a kérdezőnek mi a célja, de én például nem híztam szinte semmit a szükséges kg-okon túl. Hova fogyjak 9 hónap alatt?! Nem akarok gebe lenni. :D Viszont terhesség előtt már kezdett jól kinéző hasizmom lenni és szeretnék újra legalább olyat. És nekem az edzés is hiányzik már nagyon.
2013. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen-utolsó-köszi-ezért kérdeztem.nem akarok fogyni 50kilóval mentem szülni-(8jött fel)most is visszamentem 43ra.egyszerűenm hiányzik-és nem tetszik a pocakom
2013. júl. 27. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Atyaég...
2013. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az az atyaég, hogy se az orvos, se a védőnő nem tud érdemben hozzászólni a terhesség alatti sportoláshoz. Terhestorna, jóga, persze... itt kb ki is merült a dolog. De hogy az ember előtte mit és hogyan sportolt, illetve ebből mit tanácsos elhagyni idővel, mire kell figyelni, stb, na az már túl sok és túl nehéz kérdés nekik. Sajnos ez nagyjából mutatja is a nagy átlag aktivitását, pedig a mozgás az egészség egyik alapja lenne.


Úgyhogy én alig várom, hogy szülés után nekiállhassak újra az aktívabb mozgásnak. És nem csupán azért, hogy jól nézzek ki, hanem azért, mert jó érzés jó erőben lenni és mellesleg hasznos is.

2013. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

atyaég???ez mire vonatkozik?

miért baj,ha valaki mozogni szeretne-és nem vergődik otthon..

2013. júl. 29. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!