Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor burkot repesztenek...

Amikor burkot repesztenek miért rendszereződnek a fájások?

Figyelt kérdés
Többen azt írták, hogy utána rendszereződtek, csak nem értem az összefüggést.
2013. júl. 28. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert akkor még nagyobb lesz a nyomás amit a koponya kifejt a méhszájra méhnyakra. Rendszereződnek is meg gyorsabbá válik a tágulás (elvileg persze nem mindenkinél)
2013. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm
2013. júl. 28. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, azért, mert jobban tud haladni a baba, nincs előtte akadály. Azt hiszem, nálam is burokrepesztés után rendeződtek, de ha ez nem is így volt, tuti, hogy erősebbek lettek.
2013. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én a rendeződést nem értem, az hogy erősebb lesz még ok, ha a baba feje nyomja a méhszájat.
2013. júl. 28. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a méhtevékenység lesz intenzívebb, koncentráltabb, ezáltal berendeződnek a fájások.
2013. júl. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10-7-6 percessel mentünk a kórházba, nekem burokrepesztés után össze-vissza lettek a fájásaim.
2013. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert akkor beinditják a szülést,baba is nyomja az utat
2016. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!