Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jobban fáj a szülés, ha úgy...

Jobban fáj a szülés, ha úgy indítják, vagy ha burkot repesztenek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 11:12
1 2
 1/15 edus83 ***** válasza:
100%
Én múlthéten szültem és indították nincs viszonyítási alapom mert első baba de fokozatos volt a fájdalom, és nem egyből dúrva!!!!Infúzióval és burok repesztéssel indították.Sok szerencsét,és könnyű szülést
2010. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálam nem indították a szülést, de burokrepesztés volt. Hát az fájt, de csak néhány másodpercig. Mire eljutott a tudatomig, már vége is volt. Boldog babavárást!
2010. febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Van akinek nem indul be tőle a szülés,van akinek igen.Nekem 2 szülésem lett így indítva,azonnal elkezdődtek a fájások amint repesztettek,és nagyon gyors-1 óra 45 perc és 1 óra,ráadásul ikrekkel-szüléseim voltak.
2010. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van akinek jobban fáj /mert akkor hirtelenebbül jönnek a fájások/ de van akinek nem fáj jobban az indítástól. A burokrepesztés fájdalmassága attól függ hogy fájás alatt csinálják e vagy sem, mert ha fájás alatt akkor nem is érezni, azonban ha nincs fájás akkor fáj.
2010. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem tágító zselét tettek fel.olyan fájdalmaim lettek,hogy azt hittem,ott maradok.nem volt fokozatosság.
2010. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem repesztettek burkot, de nem fájt. Fura volt, hogy rögtön elöntött a magzatvíz.

Oxitocint kaptam utána, rá 2 órára megszültem.

Ez jó volt így.

2010. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem zselével indították a szülésemet. Hát... a fájások gyorsan jöttek,nagyon intenzívek voltak és szinte nem volt közöttük szünet. Azt hittem belehalok:( (komolyan). 21 hónapja történt és az emlék nem halványodik:(:(Még az a szerencse, hogy gyors volt az egész ( 2 óra 40 perc)!!

Ha Ő lett volna az első babám, biztosan egyke marad.

Az első szülésem maga volt a tökély:):):)semmi rossz emlékem nincs:)

2010. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem elfolyt a magzatvíz, nem jöttek a fájások, maj reggel kilenctől oxitocin, amitől rögtön 3-2 perces fájásaim lettek. Fél hatig mindössze 2 újjnyit tágultam, akkor már egybefüggtek a fájások. Leesett a baba szívhangja, és császár lett a vége.


Azt mondják oxitocinnal fájdalmasabbak a fájások, meghát nekem nem 3 óra hosszáig voltak sűrűek, hanem 9 óra hosszán át. Kemény volt.

2010. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is repesztettek burkot, ami nem fájt délelőtt 9 órakort és de-t 10:01perckort megszületett a kislányunk,az elsőnél magátol folyt el éjjel 1 órakort és 3:20perckor született meg!
2010. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Első babám, de nekem burkott repesztett a doki 6:30kor, egyáltalán nem fájt. Majd rá fél órára megindultak a fájások, ami nem is fájdalomnak mondható nekem, hanem inkább borzalmasan feszítő érzésnek, és 7:35kor megszületett a lányom.

2010. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!