Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben hozzam haza szeptember...

Miben hozzam haza szeptember közepén születendő gyermekemet?

Figyelt kérdés
Milyen ruhákkal készüljek? Milyen méreteket raktak be?
2013. júl. 31. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
56-osból kell pár darab rugi, body. Szükséges lesz, mert naponta többet el fog használni és legyen idő kimosni. Attól függ milyen idő lesz. Ha 25 fok, akkor rugi, body, esetleg kis kardigán, vékony pléd, sapi. Ha hűvösebb, akkor jobban fel kellene öltöztetni. 62-es ruha sem árt, ha lesz otthon, mert, hamar nőnek ezek a lurkók. Sok boldogságot!
2013. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyel be 2 darab 56 ost 2 db 62est egyik vastagabb masik vekonyabb. En csak 56 ost tettem be Fiam meg 58al szuletett... Idojaras fuggo miben jottok... Azt majd beviszi apa... Tegyel ki hidegebb es melegebb szettet is neki... Mi amig bent voltunk 25-30 fokok voltak kijottunk nem volt 10 fok se marcius 23.an. Elotte trikoba es haromnegyedesbe voltam lent az udvaron...
2013. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 57-el született, de 6-8 hetes korig bőven jók voltak rá az 56-os darabok. Újszülöttre, ha csak nem óriás bébi, ne vigyél be 62-es méretet! Szerintem!
2013. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem még az 50-es rugiban is elveszett. Mi egy hosszú ujjú pólóban, rajta egy plüss, lábas rugiban hoztuk haza, egy vékony plédbe tekerve. Volt vagy 25 fok, az igaz. Szerintem egy ilyen összeállítás simán oké. Ha hűvösebb van, lehet rá még pulcsit adni, vagy beleteheted egy vékonyabb, tavaszi overálba.

Én 50-56-os méretet tennék.

2013. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. júl. 31. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3. babám tavaly szeptemberben született.Bár 53 centi volt,majd 2 hónapos koráig jó volt rá az 56-os ruha(a bátyjai is 4-5 hétig hordták ezt a méretet.Most 10 hónapos,72 centi, 74-es méretet hordja.Én hosszú és rövid ujjú bodyt,pamut talpas nacit,ujjatlan és hosszú ujjú pamut rugdalózókat(a plüsst nem szeretem),valamint pamut sapit tettem be.Sok függ az időjárástól.Tavaly jó idő volt,a pici lányon hosszú ujjú body+talpas naci+közép vastag kardigán+vékony pamut sapi volt,amikor hazahoztuk.Én nem öltöztetem túl Őket(az elsőnél általában óvatosabb az ember,de utána...).2 fiú+10 hónapos csajszi anyukája
2013. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!