Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember végén miben vigyem...

Szeptember végén miben vigyem haza a babát a kórházból? Még nem kell overál, ugye?

Figyelt kérdés
Hosszúujjú body és rugi + kiskabát/pulcsi + takaró elég?
2010. máj. 16. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi most egy hónapja overálban akartuk hazahozni/kocsival de a csecsemős nővérke segitett felöltöztetni őt megfelelően.

Nekünk hosszuujjú body és rugi van rajta most ebben a hüvősben is. (mondjuk 2600grammmal született a lelkem.)

2010. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pólya? És azt jól bebugyolálni pléddel?
2010. máj. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd meglátod szeptemberben. Akkor már olyan változó az idő. Most előre nehéz megmondani. Inkább vigyél be több cuccot és adj rá kevesebbet, ha nem kell. Mondjuk én be sem viszem. Csak összekészítem itthon és elmondom a férjemnek mit hozzon magával :)
2010. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeptember 26-ra vagyok kíirva,én is gondolkoztam már azon mibe is hozzam haza a picikémet.Szerintem én adok rá egy hosszúujjú body egy rugdalodzó,kis kardigán sapka kötött kiscipő és betaksrom pléddel.Overál szerintem nem kell, a baba hordozó is valamennyire körülöleli nem fog fázni.Ha viszont hosszú ösz lesz megint akkor a kis kardigán elagyható lesz.Boldog babavárást kívánok!

2010. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szeptemberi a fiam,és angolpolyát ajánlom az is jó,de amit a kérdésnél írtál az is tökéletes:-)))
2010. máj. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Pólyával sajnos nem tudom bekötni az autósülésbe.


Szerintem akkor marad amit írtam és itthon kikészítem a férjemnek az overált és legfeljebb behozza majd.

2010. máj. 17. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Overál, te jó ég még akkor csak nem lesz minusz. Azt amit írtál elég, de ha még szép napos idő lesz akkor még sok is lesz.
2010. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hát igen, a másik gyerkőcöm 40 fokban született :)

2010. máj. 17. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!