Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szigetvári kórház szülészetéve...

Szigetvári kórház szülészetével van valakinek bármilyen tapasztalata? Minden érdekel. Csecsemősök milyenek?

Figyelt kérdés

Köszönöm!

32hkm


2013. júl. 31. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden tuti :) 2x szültem ott, pedig pécsi vagyok. Aranyosak a szülésznők, rendesek a csecsemősök, kedvesek a takarítónők. Minden okés, ha lenne 3. babám, vele is oda mennék. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2013. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm a gyors választ:-) Én is pécsi vagyok.Megkérdezhetem,h ki volt az orvosod/szülésznőd?Vip vagy sima szobában voltál?

Köszi

2013. júl. 31. 16:48
 3/8 anonim ***** válasza:

VIP szobában voltam mindkétszer, szólni kell a felvételnél!

Kerner volt a dokim, szülésznőm az épp aktuális ügyeletes mindkétszer. Egyszer Novákné volt, másodszor nem tudom, nem emlékszem a nevére (igaz, egy óra alatt meglett a lányom, nagyon körül sem néztem).

2013. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mennyit kérnek ott a szülésért, vip szobáért? én komlói vagyok, de Pécsre nem mennék, ha lehet, inkább Szigetvár. Anyámék (meg régen én is) szentlőrinciek, így nem lenne probléma az odajutás...
2013. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szia! Én pécsre járok magánrendelésre,csak a kötelező vizsgálatokra kellett lemennem Szigetvárra. 6000ft a magánrendelés én ennek a 10Xesét fogom adni a szülésnél. A vip szoba 4000ft,de van egy lakosztály is ahol apuka is bent aludhat veletek az ha jól tudom 10ezer ft.
2013. aug. 1. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet menni sima rendelésre is, nem muszáj magánban :)

Amikor én szültem, akkor a vip szoba, amihez a 2 db-ho közös wc és fürdő van, az 2000 volt, az, ahol apuka is benn maradhat, az volt 4000.

Kihez jársz, kérdező :)

Én az első szülésnél 40-et adtam, a másodiknál csak 20-at,de igazából nem is volt velem fél óránál több munka :D

2013. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Nekem a szülésznő mondta,hogy ennyi a Vip szoba:-) Mikor szültél? Egyébként a Ruzicskához járok,azert gondoltam,h ennyit adunk,mert nem túl problémamentes a terhességem :-( Sokat segített.Aztán persze meglátjuk milyen lesz a szülésnél :-D

2013. aug. 5. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!