Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetesen 3,5kg-os faros...

37 hetesen 3,5kg-os faros magzat megfordulhat még?

Figyelt kérdés
Nincs fogadott orvosom,a Péterfybe fogok szülni,azt hittem ez is könnyed lesz mint az első szülésem(2:20-ra mentem be a kórházba és 3:55-kor már anyuka voltam),de most azt mondta az sztk-s nőgyógyász,hogy nem ártana gyorsan megbeszélni egy orvossal a szülést,mert már nem fog befordulni és nagy a magzat.

2013. aug. 1. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy már nem fog megfordulni... Tényleg kellene már valakivel beszélni a szülésről...
2013. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A 38 hetes koráig van ideje arra, hogy megforduljon, ez az elfogadott.
2013. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vannak egyébként pózok a befordítás segítésére. Amikor pl. négykézláb állsz, az is segíthet neki. 2. voltam.
2013. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1. Ilyenkor a saccolt súly a legtöbb esetben nem stimmel, nekem 3400-at jósolt az orvos, és 2800 lett.


2. A baba akár az utolsó napokban is megfordulhat, de nem biztos.


3. A helyedben keresnék egy jó orvost, mert akkor legalább valakire számíthatsz.

2013. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Könnyű mondani, hogy keressen jó orvost 37 hetesen...

Annak oka van, hogy faros a baba, nem biztos, hogy jó ötlet beforgatni...

2013. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is nehéz már 37 hetesen orvost találni,persze nem lehetetlen.

És igen,igaza van az 5-nek.Nekem mindkét csemetém faros volt,és azt mondta az orvosom,hogy nem véletlenül vannak úgy,ne próbálkozzak semmiféle praktikával.

Azt gondolom,hogy lelkiekben készülj fel császárra!Sok sikert!

2013. aug. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Annak oka van, hogy faros a baba, nem biztos, hogy jó ötlet beforgatni..."


EZT kifejtené valaki bövebben? Mert a gyereknek (IS) az a jobb, ha NEM farfekvéses, annak SEMMI elönye sincs, csak hátránya.

2013. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta az orvosom, hogy általában oka van annak, hogy faros a baba. Nekem is mind a kettő gyerekem faros volt, eszembe sem jutott praktikákat alkalmazni. Ha akar megfordul, ha ne makkor úgy marad. Úgy maradt mind a kettő. A kicsi egyszer próbálkozott 35 hetesen. Átfordult harántba, úgy volt 1 hétig, majd visszafordult medencevégűbe, ráadásul nem is popsival, hanem lábtartásosan.

Szerintem könyveld el, hogy nagy valószínűséggel így marad a babád. Ha nem akarsz orvost fogadni, érdeklődj utána, hogy mire számíthatsz így, orvos nélkül.

2013. aug. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

Nem tudom,hogy másnál mi volt az ok,amiért faros volt a baba,de nálam azért nem tudtak megfordulni,mert kétszarvú méhem van,és nem volt hely megfordulni.Sőt a nagyobbiknak a lába be volt akadva az egyik szarvba,és hiába próbálkozott nem sikerült.Ha még én is erőltetem,bizony galiba is lehetett volna belőle.A kicsi pedig annyira próbálkozott,hogy 36 hetesen burkot repesztett.Nekem ezért nem is szabadott próbálkoznom.De ezen kívül számtalan oka lehet a farfekvésnek.

Abban igazad van,hogy senkinek nem ideális,ha úgy fekszik.

6-os voltam

2013. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38 hetesen fordult be a lányom 3740gramm volt
2013. aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!