Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik Kecskeméten szültek az...

Akik Kecskeméten szültek az Izsáki úti kórházban! Mondanátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem bár császárom volt farvekvés miatt, de + élményem volt az orvosom miatt. Nővérek normálisak, és nagy értéket ne vigyél be, vagy vidd magaddal :)
2013. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Háromszor szültem simán ott! Fogadott dokinál, így nem tudom az ügyeletesek milyenek, de akiket ismerek dokikat,azok normálisak.. A szülésznőm nem volt fogadott, váltották egy mást ,de mind nagyon kedves volt!! A csecsemős nővérek közt van pár mufurc, de ki lehet bírni azt a pár napot! A fürdő-wc tiszta volt, a kórtermeket is minden nap felmosták. Én meg voltam elégedve a kórházzal, bár az állapota már nem a legjobb..
2013. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kazacsay-nal szultem. O szuper orvos..imadom:) tenyleg baromi jo fej csavo! A szuleszno egy goreny volt. A nevet elfelejtettem..a csecsemosoknel egy nover nagyon b.nko stilusban valaszolgat..pl mikor a fejopoharam kertem mondta hogy mit gondol talan hazavitte.?sok dolgom van nem erek ra majd megkapja...:O meg a szemem lattara szaladt a lepcson a klumpajaba egy csecsemovel a kezeben..nem azert mert baja volt a babanak csak "miss nem erek ra" sietett..amugy ki lehet birni..
2013. aug. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok, látom mindenki más más véleményen van, akkor szerencsésnek kell lenni. :D

Október elejére vagyok kiírva, hát remélem szerencsés leszek, és normális embert fogok majd ki :O :)

2013. aug. 4. 08:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Én is Kazacsay-nál szültem mindháromszor és imádom ezt a dokit én is!! A klumpás bunkó csecsemőst én is ismerem, vörös hajú tyúk.. Na ahhoz kettőt nem lehet szólni..
2013. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Velem azert voltak normalisak, mert a dokim elegge arrogans tud lenni, 1 novert es 2 csecsemost siman lealazott egy masik kismamaja miatt, akivel bunkok voltak. Lehet, nem akartak meg 1-2 baratsagtalan beszelgetest, es azert hagytak beken. Nekem a lanyom 2 eve, oktober elejen szuletett :)
2013. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 császárom volt ott,kettő az idősebb Tankó doktornál, a 3. Nyirády Tamásnál.Mind a két orvossal meg voltam elégedve(fogadott volt mind a kettő).A szülésznők,nővérek tüneményesek!! Viszont a csecsemősök valami ultra gázok! :( Főleg az említett vörös hajú,állandó fintorra álló szájú nő! Azt sem várta meg,míg én veszem le a fiamat a cicimről,odajött leszaggatta,és vitte.Mondom neki,köszi a türelmet aranyom. :/

A tisztasággal nem volt bajom,az megint más kérdés amikor a sok igénytelen összevérezi a wc ülőkét,de maga után már nem törli le...és ugye 2 percenként nem tud ott lenni a takarítónéni... nah de olyankor van másik wc, a nővérkének meg beszóltam,hogy legyen szíves küldeni oda valakit mert áldatlan állapotok uralkodnak...Nem a kórházi személyzettel van a baj,hanem az igénytelen anyucikkal!! :/

2013. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!