Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 12 évvel ezelőtti hasi műtétbő...

12 évvel ezelőtti hasi műtétből eredő heg is elvékonyodhat terhességkor és lehet belőle császár?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én hosszanti, kb. 15 centis hasi hegem nem 12 éves, hanem 8 hetes, és mikor kérdeztem a dokim, hogy a novemberi szülést befolyásolja-e,azt mondta, hogy egyáltalán nem, szülhetek természetes úton. Az én műtétem nem érintette a méhfalat, azt mondta, csak akkor lenne veszélyes, ha méhfalat vágtak volna. 12 évvel ezelőtti műtéted egészen biztosan nem nyílik szét, és emiatt tuti nem lesz császár. Még ha a 12 évvel ezelőttid császár is lett volna, szerintem már nincs kockázat ennyi idő után. 25hkm
2013. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jó hír, köszönöm. Nem császár volt, hanem egy ciszta miatt eltávolították az egyik petefészkem. Akkor viszont nem is vághatták át a méhfalat. Ebbe nem is gondoltam bele.
2013. aug. 5. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak véletlenek, nekem is emiatt volt műtétem :) Akkor még biztosabban mondom, hogy ha néhány hét után nekem ezt mondták, akkor neked 12 év után biztosan nem lesz belőle semmi problémád! :)
2013. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én császár után szültem spontán 7,5 év elteltével.Szerintem nálad ez nem lesz akadály a spontán szüléshez.
2013. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!